!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Видалення новоутворів

Видалення новоутворів – це складний процес, який вимагає ретельного обстеження та складання індивідуального плану подальшого лікування та профілактики. Розрізняють доброякісні та злоякісні новоутворення. До доброякісних пухлин відносять папіломи, бородавки та невуси. Злоякісними новоутвореннями вважаються меланоми, базаліоми та плоскийклітинний рак. Одними з найпопулярніших варіантів ліквідації новоутворів є лазерне видалення, радіохвильове видалення, електрокоагуляція та видалення пухлин рідким азотом.

Коли це потрібно?

Видалення новоутворів за допомогою лазерних технологій рекомендується у випадку появи або стрімкого розповсюдження бородавок, папілом або кератом та лікування гемангіом.

Електрокоагуляцію і радіохвильове видалення варто обирати у випадку появи новоутворення великого розміру. Процедура проводиться під місцевою анестезією та полягає у хірургічній коагуляції пухлини та прилеглої до неї тканини.

Який результат?

Процедура видалення доброякісних новоутворень лазерним методом або за допомогою рідкого азоту не потребує госпіталізації, тому її можна провести в будь-який час, в залежності від величини утвору може проводитись курсом . Результатом лазерного видалення новоутворень є відсутність рубців, тому така процедура на сьогодні є одним з найсучасніших та безболісних експрес-методів сучасної дерматології.

Для того, щоб пройти комплексну діагностику новоутворення з подальшим його видаленням варто звертатися виключно до професіоналів.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38