Інтимна краса

Що робить жінку Жінкою? Елегантне вбрання, стильна зачіска, доглянуте обличчя, витончена фігура? Звісно, все це дуже важливо. Втім, запорука такого простого-складного жіночого щастя - не зовні.

Позначки:

Душевний спокій, врівноваженість, впевненість у собі, відчуття бажаності та задоволення від інтимної близькості – ось ключові фактори щасливого блиску очей жінки. А найпершими його ворогами є комплекси. З одними допомагають боротися психологи, з іншими – дієта і спорт, щось ми “переростаємо” чи в певний момент розуміємо, що проблема не є проблемою – тільки віддзеркаленням ставлення до неї. 

 

Інтимна контурна пластика допомагає жінкам позбутися комплексів, про які говорять лише пошепки. Вроджені чи набуті дефекти статевих органів здатні добряче зіпсувати життя жінці. Саме вони можуть стати причиною сексуальної невдоволеності і навіть психічних розладів. Інтимна пластика позбавить від дискомфорту, поверне здоров’я і повноту відчуттів.

 

Кому це потрібно?
Третина жінок стикається із асиметрією або деформацією статевих губ. Це може статися після пологів, у результаті вікових змін або внаслідок фізіологічних порушень. Чоловікам такі “дівочі проблеми” можуть здаватися смішними, а для жінки можуть обернутися катастрофою – спричинити невпевненість у собі, страх інтимної близькості та навіть стати на заваді планового огляду гінеколога – адже соромитися свого тіла ми не перестаємо, на жаль, навіть у лікаря.
Близько 20% жінок страждають через відсутність відчуттів під час сексу. Звідси – симульовані оргазми, фригідність психологічного походження, розрив стосунків і негативні емоційні переживання. Таких прикрих наслідків можна уникнути: часто “винуватцями” є анатомічні особливості клітора і точки G, а інтимна контурна пластика дозволяє їх виправити.
Молоді мами після пологів разом із омріяним малям отримують розриви і шви, які залишають після себе шрами. Рубці можуть викликати цілий спектр неприємних відчуттів. Гіалуронова кислота повертає тканинам еластичність, тож дискомфорт минає

Як проходить процедура?
Це не хірургічна пластика, а консервативний метод усунення естетичних проблем методом введення у гіалуронової кислоти у потрібні делікатні зони. Відсутність загального наркозу, безболісність, збереження тканин шкірних покривів, найкоротший реабілітаційний період – чинники, що визначають вибір на користь безопераційної пластики. Важливо, що гіалуронова кислота не викликає алергічних реакцій або відторгнення, тож процедура є цілком безпечною

Яким буде результат?
Інтимна контурна корекція дозволяє омолодити шкіру, впоратися із віковими змінами, надати статевим губам симетричної форми та повернути собі та партнеру радість якісного сексу. Отриманий ефект триватиме кілька років.

Де пройти процедуру?
Щоб процедура не викликала жодних ускладнень і дала відмінний результат, проводити її мають висококваліфіковані спеціалісти, здатні точно виконати всі маніпуляції. Фахівці центру дерматології і косметології “Новодерм” понад три роки виконують операції інтимної контурної пластики. За цей час вони повернули впевненість у своїй сексуальності та задоволення від статевих стосунків багатьом жінкам.

 

Центр дерматології та косметології “Новодерм”

м. Львів,
вул. Сахарова, 82

(067) 65 77 999

novoderm.com.ua

centr.novoderm@gmail.com

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38