ALIDYA – Антицелюлітна дія

Целюліт – це косметологічна проблема, обумовлена структурними змінами підшкірно – жирової тканини, що призводять до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку (застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дистрофії).

Позначки:

Препарат Alidya – це новітній і єдиний зареєстрований в світі продукт, який дозволяє запобігти розвитку целюліту на ранній стадії. Завдяки унікальному складу Alidya запускає в тканинах механізми по виведенню токсинів, які стримують розвиток целюліту. За рахунок застосування препарату поліпшується процес лімфодренажу тканин і структура шкіри, ефект зберігається протягом тривалого часу.

Препарат Alidya може використовуватися на будь-якій області тіла, яка схильна до целюліту. Як правило це область живота, стегна, сідниць. Найбільш вражаючих результатів від застосування препарату можна досягти у пацієнтів, які страждають від ранньої стадії розвитку целюліту. Вікових обмежень для застосування препарату не існує через те, що целюліт може розвинутися як і в дуже ранньому підлітковому віці, так і пізніше (після вагітності або в період менопаузи, як результат прийому препаратів).

Основні властивості формули ALIDYA:

• відновлення фізіологічних функцій клітин;

• відновлення структури матриксу;

• посилене насичення киснем клітин;

• вирівнювання рельєфу шкіри;

• нормалізація рН;

• усунення бугристості на поверхні шкіри;

• виведення токсичних речовин.

Процедура високоефективна та не потребує додаткової корекції іншими засобам.

Про процедуру:

Препарат вводиться ін’єкційним методом в шар підшкірної клітковини на глибину від 4 до 6 мм. за допомогою тонкої голки; сама процедура не болюча. За рекомендацією лікаря на дуже чутливі області перед процедурою можна нанести анестезуючий крем.
Перед процедурою необхідно пройти консультацію фахівця.

Тривалість сеансу – від 20 до 30 хвилин.
Рекомендований курс становить від 7 до 12 сеансів з інтервалом в один тиждень. Однак кінцеве кількість необхідних пацієнту сеансів визначається індивідуально фахівцем, виходячи з побажань клієнта і ступеня поширення целюліту.

Переваги процедури Alidya:

безболісна;

не вимагає відновлення після процедури;

процедура займає близько 20 хвилин;

в результаті целюліт зникає, шкіра виглядає гладкою, пружною і більш підтягнутою;

за 1,5 – 2 місяці можна отримати довгостроковий результат;

процедуру можна застосовувати на будь-якій області тіла, схильною до утворення целюліту.

Після процедури Alidya:

на ділянці, яка піддавалась процедурі, можуть виникнути невеликі почервоніння;

після процедури протягом 12 годин слід уникати використання косметичних засобів на ділянці, яка піддавалась процедурі;

протягом 2 – 3 днів слід уникати важких фізичних навантажень, відвідування саун та соляріїв, а також впливу прямого сонячного світла.

Із ростом популярності препарату Alidya, на ринку з’явилось багато підробок.  Рекомендуємо звертатись у  медичні заклади, які можуть надати сертифікати на препарат.