Алопеція

Алопеція або простіше кажучи облисіння, захворювання, що призводять до повного або часткового випадіння, або порідіння волосся в певних областях голови або тулуба. У чоловіків часто спостерігається тотальне випадання волосся, у жінок порідіння.

Позначки:

Випадання волосся, або алопеція, зустрічається дуже часто. За статистикою, рано чи пізно з подібною проблемою стикається 80% чоловіків, причому 6 з 10 представників сильної статі починають помічати, що волосся рідшає, вже до 25-35 років.

Лікарі-трихологи помічають, що алопеція молодшає – останнім часом випадіння волосся зустрічається навіть у 18-25-річних чоловіків, причому навіть у тих, хто, здавалося б, генетично до цього не схильний. Зупинити випадання волосся можливо, але для цього мало користуватися спеціальним шампунем. Потрібно знати причини випадіння волосся і вчасно вжити всіх необхідних заходів, щоб зберегти шевелюру.

Як виглядає?
Алопеція у чоловіків класифікується з причин патології і інтенсивності випадання волосся.

Основні типи облисіння:

Андрогенетичне (андрогенне)

Андрогенна алопеція обумовлена генетично-підвищеною чутливістю волосся до чоловічого статевого гормону. Дигідротестостерон руйнує волосяну цибулину, сприяючи витонченню і крихкості волосся. Фолікули заростають сполучною тканиною, ріст волосся зупиняється. Цей тип облисіння зустрічається у чоловіків в 90-92% випадків.

20145294_xl-1

Андрогенетична алопеція підрозділяється на кілька видів:

◊ «Підкова» – облисіння у чоловіків починається в скроневій області надлобної зони голови. Потім шевелюра рідшає в тім’яній частині. Згодом зони зливаються, алопеція знаходить тип кінської підкови.

◊ «Гніздо» – випадіння волосся хаотичне, відбувається у різних зонах волосистої частини голови. Явна алопеція утворюється на тімені – залисини в формі гнізда. Згодом зона збільшується, утворюючи «підкову».

◊ Змішаний тип – цей вид андрогенної алопеції спостерігається частіше за інших. Випадіння волосся у чоловіка відбувається одночасно в зоні тімені і скроні.

Гніздова алопеція

На фото – наслідки гніздової алопеції:

857a35a957bdf6144ae983c619dce33f

Гніздова алопеція – цей тип алопеції вважається аутоімунним захворюванням, при якому лімфоцити атакують здорові клітини – в разі волосяних фолікулів пригнічують або повністю зупиняють ріст волосся. Гніздова алопеція характеризується появою голих областей з круглої форми на шкірі голови.

Травматична алопеція
woman_alopecia

Травматична алопеція – є результатом хімічного або фізичного пошкодження волосся, і найчастіше викликана надмірним / неправильним використанням аксесуарів для волосся, інструментів для укладання і косметичних продуктів.

До цього типу випадіння волосся можуть бути співвіднесена трихотилломанія – виривання волосся на голові і на інших частинах власного тіла, найчастіше в моменти смутку, сильного напруги, гніву, а також при виконанні монотонної діяльності, наприклад, розмова по телефону, читання і т. п.

Рубцева алопеція
Одна з найрідкісніших форм випадіння волосся, найчастіше після інфекції, травми або інших негативних ефектів волосяні фолікули помирають і покриваються рубцевою тканиною. У деяких випадках випадання волосся швидко розвивається і супроводжується свербінням, печіння і болем, в інших – відбувається поступово і без додаткових симптомів. Оскільки хвороба призводить до постійної втрати волосся необхідно негайно прийняти більш агресивне лікування після встановлення діагнозу з метою придушення його поширення.

Телоген міазми
Телоген міазми – це дуже поширена форма випадання волосся, яка виникає під впливом різних факторів (тривалий стрес, погане харчування, народження дитини, захворювання, які викликають облисіння, прийом певних ліків і т.п.). Велика кількість волосяних фолікулів випадають одночасно в фазі спокою (телоген). Телоген міазми характеризується дифузним витончення волосся на волосистій частині голови. Коли ця умова не є симптомом іншого патологічного процесу, стан не вимагає використання лікарських засобів і може сприятливо лікується з використанням спеціальних косметичних засобів для волосся.

Анаген міазми
Анаген міазми – цей тип облисіння починається дуже швидко після появи чинників ушкодження (вплив сильних токсинів, хіміотерапія і т.п.), в яких випадках волосся випадає в фазі зростання (анагена). Часто результати цього стану призводять до втрати всього волосся на тілі. Однак процес має оборотний характер, і ріст нового волосся може бути прискорений шляхом застосування лікувальної косметики.

Алопеція може бути класифікована на десятки типів, і деякі з них відносяться до числа захворювань невідомого походження. Проте, завдяки зусиллям сучасних медичних дослідників створюються все більш надійні методи і препарати для лікування захворювання у всіх його формах.

Лікування алопеції

Клітинна терапія лікування випадіння волосся Regenera – це інноваційний метод відновлення волосся для всіх, хто вже зневірився вирішити проблему стоншування, порідіння і сильного випадання волосся.

Regenera® – це прилад, спеціально виготовлений і призначений для клінічного застосування в регенеративних процедурах з використанням аутогенних мікрографтів, взятих у самого пацієнта.

Чому REGENERA

Дана терапія з використанням стовбурових клітин показує вражаючі результати всього за одну процедуру.  Пояснюється це тим, що стовбурові клітини, взяті за допомогою методики Редженера, сприяють прискоренню регенерації тканин.
Результати відновлення росту волосся видно вже на 21 день.

Показання для застосування REGENERA

На сьогодні методика Regenera найбільш поширена в лікуванні алопеції.
Редженера підходить для чоловіків і жінок в будь-якому віці. Завдяки швидкості, відсутності хірургічного втручання і специфічних препаратів процедура легко переноситься організмом і не викликає ніяких побічних ефектів.

Показання:

  Андрогеннетична алопеція у чоловіків і жінок (спадкове облисіння);

→ Прорідіння волосся різного генезу;

→ Хронічне дифузне випадіння волосся;

На сьогодні методика Regenera найбільш поширена в лікуванні алопеції. Однак застосовується вона також для підтяжки і освітлення шкіри, розгладження зморшок і рубців, загоєння ран. Процедура показана при:

• андрогенній алопеції;

• дифузійній алопеції;

• рубцях (у тому числі застарілих);

• лікуванні якості шкіри;

• anti-aging терапії;

• важкозаживаючих ранах (у тому числі при цукровому діабеті).

Редженера – це терапія майбутнього. Спеціаліст, який опанував її, знаходиться на крок попереду тих, хто використовує застарілі методики – громіздкі, небезпечні і дорогі. Результати застосування цієї методики у світі перевершують найсміливіші очікування.

На сьогодні всього 52 сертифікованих лікаря на території країн СНД. Одним із них є Мар’яна Чемирис, кандидат медичних наук, лікар дерматовенеролог, вищої категорії трихолог в Новодерм.

Офіційна сайт компанії:  regenera.pro