АЛЬТЕРА ТЕРАПІЯ

процедура глибокого омолодження обличчя, шиї та зони декольте на апараті мікросфокусірованного ультразвукового СМАС-ліфтингу

ТІЛЬКИ УЛЬТРАЗВУК. НІЯКОЇ ХІРУРГІЇ
Ultherapy – це еволюція в естетичній науці. Вона доставляє сфокусовану ультразвукову енергію до того самого основного шару, який зазвичай використовується хірургами під час косметичної операції – на підшкірний м’язово-апоневротический шар (SMAS) – не розрізаючи і не руйнуючи поверхню шкіри. Ця енергія ініціює природну реакцію організму, стимулюючи зростання свіжого, нового колагену і посилюючи слабкий колаген.

Деякі пацієнти бачуть початковий ефект відразу після лікування, але реальні результати з’являються через 2-3 місяці, коли виробляється новий колаген, поступово підтягуючи і підтягуючи шкіру обличчя і шиї і розгладжуючи шкіру зони декольте.

Процедура Альтера – терапія проводиться тільки на апараті Ulthera System (США).

Ulthera System – єдиний апарат з технологією мікросфокусірованного ультразвуку, схвалений FDA для ліфтингу і омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте, а також для корекції зморшок

Альтера – єдиний апарат, який використовує запатентовану технологію Ulthera DeepSEE. Вона забезпечує лікарю візуалізацію м’яких тканин на глибину до 8 мм, що дозволяє проводити процедури точно і безпечно, вибираючи оптимальну глибину впливу.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38