АЛЬТЕРА ТЕРАПІЯ

процедура глибокого омолодження обличчя, шиї та зони декольте на апараті мікросфокусірованного ультразвукового СМАС-ліфтингу

ТІЛЬКИ УЛЬТРАЗВУК. НІЯКОЇ ХІРУРГІЇ
Ultherapy – це еволюція в естетичній науці. Вона доставляє сфокусовану ультразвукову енергію до того самого основного шару, який зазвичай використовується хірургами під час косметичної операції – на підшкірний м’язово-апоневротический шар (SMAS) – не розрізаючи і не руйнуючи поверхню шкіри. Ця енергія ініціює природну реакцію організму, стимулюючи зростання свіжого, нового колагену і посилюючи слабкий колаген.

Деякі пацієнти бачуть початковий ефект відразу після лікування, але реальні результати з’являються через 2-3 місяці, коли виробляється новий колаген, поступово підтягуючи і підтягуючи шкіру обличчя і шиї і розгладжуючи шкіру зони декольте.

Процедура Альтера – терапія проводиться тільки на апараті Ulthera System (США).

Ulthera System – єдиний апарат з технологією мікросфокусірованного ультразвуку, схвалений FDA для ліфтингу і омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте, а також для корекції зморшок

Альтера – єдиний апарат, який використовує запатентовану технологію Ulthera DeepSEE. Вона забезпечує лікарю візуалізацію м’яких тканин на глибину до 8 мм, що дозволяє проводити процедури точно і безпечно, вибираючи оптимальну глибину впливу.