Апаратний манікюр

Руки - це важливий елемент нашого іміджу. Руки з неакуратно підпиляними нігтями або задирками, облупленим лаком або занадто широкою кутикулою, здатні нанівець звести всі Ваші старання з підтримання привабливості та шарму.

Позначки:

Справжню жінку характеризує не тільки доглянуте обличчя.

Апаратний манікюр – один із різновидів сучасних послуг по догляду за нігтями. Апарат не обрізає кутикулу, а лише звільняє її  від відмерлих клітинок, залишаючи саму кутикулу непошкодженою.

Цей різновид манікюру відноситься до одного із щадних видів обробки шкіри пальців рук та дбайливого догляду за нігтями. Він виконується тільки на сухій шкірі та особливо рекомендується людям які мають проблемні нігті (ті які шаруються, з нерівною поверхнею, ребристі, пошкоджені), суху шкіру та швидко підростаючу кутикулу.

При постійному та правильному виконанні апаратного манікюру проходить відновлення шкіри та нігтьової пластини. Основне призначення апаратного манікюру – це догляд за боковими валиками, так як при класичному манікюрі це неможливо.

Апаратний манікюр виконується з використанням спеціального пристрою і дозволяє надати нігтям доглянутий вигляд без застосування води і ножиць. 

Процедура апаратного манікюру дозволяє не турбуватись про можливість пошкодження кровоносних судин і нігтьового ложа, а також підхопити грибкову чи іншу інфекцію.

Не варто ризикувати та користуватись послугами не кваліфікованих спеціалістів!