Біоревіталізація, інтенсивне зволоження шкіри

Як зберегти привабливість і молодість? Сьогодні безліч процедур, які здатні повернути красу. Біоревіталізація - дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій, здоровій шкірі за рахунок використання гіалурованой кислоти.

Що таке ін’єкційна біоревіталізація? 

Ін’єкційна біоревіталізація – введення в шкіру за допомогою шприца з тонкою голкою особливого препарату. Направлена процедура на боротьбу з віковими змінами. Показання до проведення біоревіталізації наступні:

1. Зморшки;

2. «Мішки» під очима;

3. Сухість і зниження пружності шкіри;

4. Пігментація.

Введення препаратів гіалуронової кислоти в шкіру потрібно проводити виключно в медичному центрі, причому у хорошого фахівця. Гіалуронова кислота викликає алергічну реакцію вкрай рідко, але ризикувати не варто. Довіритися фахівцеві слід хоча б заради виключення таких можливих ускладнень, як:

1. Запалення шкіри (або еритема): при самостійному введенні препарату ризик занесення інфекції в шкіру дуже високий.

2. Некроз може виникнути внаслідок поганої дезінфекції кожного ділянки, неправильно підібраного обсягу препарату, великій глибині введення.

Очевидно, що виконання біоревиталізації самостійно загрожує небезпечними наслідками. Це ж стосується і відвідування “сумнівних” косметичних салонів.

Суть методу

Біоревіталізація – природне пожвавлення шкіри. Термін запропонував більше 10 років тому італійський вчений Ді П’єтро, він і визначив його як: «метод внутрішньошкірних ін’єкцій немодифікованої гіалуронової кислоти, що дозволяє досягти відновлення фізіологічного середовища і нормалізації обмінних процесів в дермі». Якщо говорити простіше, то біоревиталізація – це ін’єкційна методика, яка нормалізує стан шкіри обличчя, шиї, декольте і тіла за рахунок введення препаратів гіалуронової кислоти з естетичними цілями.
Звідси головна відмінність від пластичної хірургії. Ніяких розрізів, відкачування і інших страшних маніпуляцій. Біоревіталізація схожа з мезотерапією, єдина відмінність – замість мезококтейлю використовується синтезована гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота присутня практично у всіх тканинах організму, але в невеликій кількості. Тривалий час вчені не приділяли належної уваги дослідженню корисності і важливості даної кислоти. Але на щастя, пару десятиліть тому з’ясувалося, що гіалуронова кислота займає провідне місце в питанні молодості шкіри і руху суглобів.