Біоревіталізація, інтенсивне зволоження шкіри

Як зберегти привабливість і молодість? Сьогодні безліч процедур, які здатні повернути красу. Біоревіталізація - дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій, здоровій шкірі за рахунок використання гіалурованой кислоти.

Що таке ін’єкційна біоревіталізація? 

Ін’єкційна біоревіталізація – введення в шкіру за допомогою шприца з тонкою голкою особливого препарату. Направлена процедура на боротьбу з віковими змінами. Показання до проведення біоревіталізації наступні:

1. Зморшки;

2. «Мішки» під очима;

3. Сухість і зниження пружності шкіри;

4. Пігментація.

Введення препаратів гіалуронової кислоти в шкіру потрібно проводити виключно в медичному центрі, причому у хорошого фахівця. Гіалуронова кислота викликає алергічну реакцію вкрай рідко, але ризикувати не варто. Довіритися фахівцеві слід хоча б заради виключення таких можливих ускладнень, як:

1. Запалення шкіри (або еритема): при самостійному введенні препарату ризик занесення інфекції в шкіру дуже високий.

2. Некроз може виникнути внаслідок поганої дезінфекції кожного ділянки, неправильно підібраного обсягу препарату, великій глибині введення.

Очевидно, що виконання біоревиталізації самостійно загрожує небезпечними наслідками. Це ж стосується і відвідування “сумнівних” косметичних салонів.

Суть методу

Біоревіталізація – природне пожвавлення шкіри. Термін запропонував більше 10 років тому італійський вчений Ді П’єтро, він і визначив його як: «метод внутрішньошкірних ін’єкцій немодифікованої гіалуронової кислоти, що дозволяє досягти відновлення фізіологічного середовища і нормалізації обмінних процесів в дермі». Якщо говорити простіше, то біоревиталізація – це ін’єкційна методика, яка нормалізує стан шкіри обличчя, шиї, декольте і тіла за рахунок введення препаратів гіалуронової кислоти з естетичними цілями.
Звідси головна відмінність від пластичної хірургії. Ніяких розрізів, відкачування і інших страшних маніпуляцій. Біоревіталізація схожа з мезотерапією, єдина відмінність – замість мезококтейлю використовується синтезована гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота присутня практично у всіх тканинах організму, але в невеликій кількості. Тривалий час вчені не приділяли належної уваги дослідженню корисності і важливості даної кислоти. Але на щастя, пару десятиліть тому з’ясувалося, що гіалуронова кислота займає провідне місце в питанні молодості шкіри і руху суглобів.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38