Діамантова мікродермобразія

Вікові зміни, стиль життя, спосіб харчування, вплив сонця та інші екологічні фактори завдають шкоди вашій шкірі. Забруднений верхній шар шкіри, вкритий роговицею, – це ідеальна сфера для розмноження бактерій та паразитів.

Позначки:

Нанесені косметичні продукти не проникають у шкіру, тому що вони блокуються роговим шаром. Вирішує ці проблеми мікродермобразія, або так званий діамантовий пілінг.

Які результати  можна очікувати?

Після першої процедури ваша шкіра буде мати свіжий, рожевий колір і більш гладку структуру. Залежно від області, яку лікуєте, ви помітите удосконалення структури шкіри і вирівнювання рельєфу. Дефекти шкіри, зморшки, шрами, прищі і вікові пігментні плями зменшені і не такі очевидні. Ваша шкіра стане більш гладкою і м’якою і виглядатиме молодшою.

Скільки процедур потрібно?

Для досягнення остаточного результату необхідно провести серію процедур. Їх кількість має визначити кваліфікований лікар-косметолог. Одна процедура зазвичай займає 45 хвилин залежно від цілей обробки.Сеанси доцільно проводити раз на 7-10 днів, за цей період встигає “нарости” знятий шар епідермісу. Залежно від цілей, які переслідуються проведенням мікродермабразії, визначається кількість сеансів і глибина впливу, необхідні для отримання стійкого позитивного ефекту.

Так, для усунення дрібних зморшок, коригування більш глибоких зморшок, лицьового пілінгу (чищення) проводиться від 1 до 6 сеансів. Для усунення зморшок, видалення або коригування шрамів різних типів, видалення старечих і пігментних плям, коригування атрофічних післяпологових рубців шкіри на животі, стегнах, молочних залозах, усунення келоїдних, опікових рубців – від 6 до 12 сеансів.

Для усунення вугрових рубців, великих пігментних плям, виражених посттравматичних шрамів, видалення татуювань – 10-20 сеансів.

Кількість сеансів визначається індивідуально залежно від стану і розмірів змін на шкірі. Безпосередньо після проведення процедури і між окремими сеансами на шкіру пацієнта наносяться спеціальні зволожуючі, пом’якшуючі креми і лосьйони, які покращують процес регенерації. Це дозволяє забезпечити посилення ефекту на 20-25% і вирішити ті естетичні медичні проблеми, які за допомогою самого методу мікродермабразії повністю вирішити не вдається.

Які є рекомендації по догляду після процедури?

Післямікродермабразія не потрібен час  на реабілітацію! Більшість клієнтів можуть повернутися негайно до свого розпорядку дня. Після проведених маніпуляцій протипоказане застосування спиртових лосьйонів, перебування на сонці, не можна перебувати біля відкритого вогню.

Протипоказання до мікродермабразії:

• гострі запальні процеси;

• герпес;

• хронічні дерматози у стадії загострення;

• туберкульоз;

• множинні телеангіектазії (на останні краще впливати лазером, викликаючи їх коагуляцію, а потім дрібні рубці, що утворилися, зішліфувати за допомогою мікродермабразії);

• схильність до утворення келоїдних рубців.

Виходячи з усього сказаного, бачимо істотні переваги цього методу:

• приємна, безболісна процедура і як наслідок немає потреби у знеболюванні;

• відсутність кровоточивих ран;

• швидка регенерація (відновлення) шкіри;

• стійкі результати. Крім того, після проведення мікродермабразії результативність дії наступних процедур і препаратів підвищується до 90 % (при звичайному застосуванні не перевищує 30 %)

Щоб отримати хороший результат від процедури слід звернутися до спеціаліста (до кваліфікованого лікаря-дерматолога). Не варто ризикувати власним здоров’ям!