Апаратні методики косметології

Фізіопроцедури після операції сприяють швидкому відновленню пацієнта. Вони допомагають повернути тонус нашому тілу і, що найголовніше, після їх застосування не буде ніяких побічних ефектів і негативних наслідків для організму.

Позначки:

Апаратні методики косметології відрізняються незначними технічними характеристиками, всі вони спрямовані на:

нормалізацію водного балансу;

розгладжування мімічних і дрібних вікових зморшок;

повернення здорового кольору обличчя і т.д.

Ультразвуковий фонофорез – це поширений метод фізіотерапії та апаратної косметології, заснований на поєднанні впливу ультразвуку і спеціальних лікувальних або косметичних засобів.

Фонофорез застосовують в естетичній медицині:

для омолодження;

зволоження;

чищення шкіри.

Фонофорез вводить у шкіру косметичні речовини, які допомагають при «в’ялості» шкіри, втомі, зморшках і закупорених порах. Одночасно відбувається мікромасаж і лімфодренаж – шкіра при фонофорезі підтягується, м’язи тонізуються, стимулюються нервові закінчення, створюючи ефект лістингу.

Переваги фонофорезу:

ультразвукова терапія активно насичує тканини киснем, підвищує еластичність сполучних тканин, омолоджує і регенерує клітини, тонізує м’язи, здійснює мікро-прогрів і масаж тканин, створюючи ефект ліфтингу;

введений під шкіру препарат діє тривалий час після процедури;

за допомогою фонофорезу можна досить ефективно знизити набряклість, посилити кровообіг, вивести продукти метаболічного обміну з клітин, поліпшити лімфодренаж.

Показання до фонофорезу – визначаються фармакотерапевтичними властивостями лікарських речовин і показаннями до використання ультразвуку. Найбільш часто фонофорез застосовується:

при захворюваннях і травмах суглобів;

при захворюваннях периферичної нервової системи;

при остеохондрозі хребта з неврологічними проявами;

при спортивних травмах;

при захворюваннях очей;

при захворюваннях судин;

в дерматології;

в післяопераційної реабілітації пацієнтів та ін.

Протипоказання до фонофорезу:

індивідуальна непереносимість лікарської речовини;

новоутворення;

декомпенсація серцево-судинної діяльності;

системні хвороби крові;

туберкульоз;

кровотечі.

Мікрошліфовка (або мікродермабразія) набуває все більшої популярності і виходить у лідери неінвазивних косметичних спа-процедур. Прихильники мікродермабразії пояснюють своє захоплення цією процедурою її високою ефективністю (помітне омолодження шкіри), швидкістю і простотою виконання.

Завдяки мікродермабразії можна позбутися:

дрібних зморшок;

пігментних плям;

розширених пор;

невеликих шрамів і рубців.

Для мікродермабразії використовуються мікрокристали, які під тиском передаються через наконечник і механічно шліфують або знімають верхній шар шкіри. У деяких особливо ефективних і сучасних апаратах для мікродермабразії для шліфування замість кристалів використовуються насадки з алмазним наконечником. Мікродермабразія – безболісна процедура.

Але як і будь-яка процедура, мікрошліфування має ряд протипоказань:

аутоімунні захворювання;

діабет;

вугрі (акне);

герпес;

рожеві вугрі;

незагоєні опіки;

відкриті рани.

Іоно-сонофорез – процедура допомагає ввести активні речовини в глибину шкіри безболісно, не проколюючи її, та проводить мікромасаж і лімфодренаж тканин. Іоно-сонофорез застосовується при будь-якому типі шкіри та у будь-якому віці. Іоно-сонофорез тонізує м’язи, надає ефект ліфтингу, проводить масаж тканин на клітинному рівні. Сонофорез дозволяє ввести в шкіру цінні інгредієнти.

Для вирішення проблем жирної шкіри, враженої вугровою висипкою, застосовується протизапальний ефект ультразвуку, а також ефект пом’якшення та вирівнювання посттравматичної щільності шкіри – відбувається ефект розсмоктування. Іоно-сонофорез слугує як реабілітація після чистки обличчя, пілінгів, лазерного шліфування та всіх можливих агресивних процедур.

Кожна з процедур триває відносно недовго – 10-15 хвилин, однак цього часу цілком достатньо, щоб отримати бажане. Однак повний ефект досягається тільки після проходження курсу.