Апаратні методики косметології

Фізіопроцедури після операції сприяють швидкому відновленню пацієнта. Вони допомагають повернути тонус нашому тілу і, що найголовніше, після їх застосування не буде ніяких побічних ефектів і негативних наслідків для організму.

Позначки:

Апаратні методики косметології відрізняються незначними технічними характеристиками, всі вони спрямовані на:

нормалізацію водного балансу;

розгладжування мімічних і дрібних вікових зморшок;

повернення здорового кольору обличчя і т.д.

Ультразвуковий фонофорез – це поширений метод фізіотерапії та апаратної косметології, заснований на поєднанні впливу ультразвуку і спеціальних лікувальних або косметичних засобів.

Фонофорез застосовують в естетичній медицині:

для омолодження;

зволоження;

чищення шкіри.

Фонофорез вводить у шкіру косметичні речовини, які допомагають при «в’ялості» шкіри, втомі, зморшках і закупорених порах. Одночасно відбувається мікромасаж і лімфодренаж – шкіра при фонофорезі підтягується, м’язи тонізуються, стимулюються нервові закінчення, створюючи ефект лістингу.

Переваги фонофорезу:

ультразвукова терапія активно насичує тканини киснем, підвищує еластичність сполучних тканин, омолоджує і регенерує клітини, тонізує м’язи, здійснює мікро-прогрів і масаж тканин, створюючи ефект ліфтингу;

введений під шкіру препарат діє тривалий час після процедури;

за допомогою фонофорезу можна досить ефективно знизити набряклість, посилити кровообіг, вивести продукти метаболічного обміну з клітин, поліпшити лімфодренаж.

Показання до фонофорезу – визначаються фармакотерапевтичними властивостями лікарських речовин і показаннями до використання ультразвуку. Найбільш часто фонофорез застосовується:

при захворюваннях і травмах суглобів;

при захворюваннях периферичної нервової системи;

при остеохондрозі хребта з неврологічними проявами;

при спортивних травмах;

при захворюваннях очей;

при захворюваннях судин;

в дерматології;

в післяопераційної реабілітації пацієнтів та ін.

Протипоказання до фонофорезу:

індивідуальна непереносимість лікарської речовини;

новоутворення;

декомпенсація серцево-судинної діяльності;

системні хвороби крові;

туберкульоз;

кровотечі.

Мікрошліфовка (або мікродермабразія) набуває все більшої популярності і виходить у лідери неінвазивних косметичних спа-процедур. Прихильники мікродермабразії пояснюють своє захоплення цією процедурою її високою ефективністю (помітне омолодження шкіри), швидкістю і простотою виконання.

Завдяки мікродермабразії можна позбутися:

дрібних зморшок;

пігментних плям;

розширених пор;

невеликих шрамів і рубців.

Для мікродермабразії використовуються мікрокристали, які під тиском передаються через наконечник і механічно шліфують або знімають верхній шар шкіри. У деяких особливо ефективних і сучасних апаратах для мікродермабразії для шліфування замість кристалів використовуються насадки з алмазним наконечником. Мікродермабразія – безболісна процедура.

Але як і будь-яка процедура, мікрошліфування має ряд протипоказань:

аутоімунні захворювання;

діабет;

вугрі (акне);

герпес;

рожеві вугрі;

незагоєні опіки;

відкриті рани.

Іоно-сонофорез – процедура допомагає ввести активні речовини в глибину шкіри безболісно, не проколюючи її, та проводить мікромасаж і лімфодренаж тканин. Іоно-сонофорез застосовується при будь-якому типі шкіри та у будь-якому віці. Іоно-сонофорез тонізує м’язи, надає ефект ліфтингу, проводить масаж тканин на клітинному рівні. Сонофорез дозволяє ввести в шкіру цінні інгредієнти.

Для вирішення проблем жирної шкіри, враженої вугровою висипкою, застосовується протизапальний ефект ультразвуку, а також ефект пом’якшення та вирівнювання посттравматичної щільності шкіри – відбувається ефект розсмоктування. Іоно-сонофорез слугує як реабілітація після чистки обличчя, пілінгів, лазерного шліфування та всіх можливих агресивних процедур.

Кожна з процедур триває відносно недовго – 10-15 хвилин, однак цього часу цілком достатньо, щоб отримати бажане. Однак повний ефект досягається тільки після проходження курсу.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38