Гнійна хірургія: причини, прояви, лікування

Для розвитку гнійного запалення шкіри потрібна лише одна умова: щоб мікроб вступив у взаємодію з тілом людини. І якщо у більшості випадків імунна система з легкістю усуває загрозу, то такі фактори, як ослаблений імунітет, ушкодження шкірних покривів

Позначки:

Для розвитку гнійного запалення шкіри потрібна лише одна умова: щоб мікроб вступив у взаємодію з тілом людини. І якщо у більшості випадків імунна система з легкістю усуває загрозу, то такі фактори, як ослаблений імунітет, ушкодження шкірних покривів чи слизових оболонок, порушення кровообігу та деякі захворювання створюють для інфекції ідеальне середовище для розвитку.

 Спеціалісти з гнійної хірургії нашої клініки щодня займаються діагностикою та оперативним лікуванням різних запальних процесів. Наше завдання — швидко та якісно позбавити пацієнтів болю та дискомфорту, які незмінно супроводжують ці захворювання, запобігти розвитку і розповсюдженню інфекції та, що не менш важливо, зберегти красу шкіри.

Ознаки гнійного запалення шкіри:ділянка шкіри опухає, змінюється її колір (зазвичай стає червоним або бордовим), на дотик шкіра гаряча, болюча. Часто спостерігаються симптоми загальної інтоксикації організму, такі як слабкість, апатія, головний біль, апатія.

В яких випадках необхідна хірургічна допомога?

Найчастіше наші спеціалісти лікують:

Фурункул. Хвороблива інфекція одного волосяного фолікула. Фурункули можуть досягати розміру м’яча для гольфу, і вони зазвичай утворюються на сідницях, обличчі, шиї, пахвах та паху.

Карбункул. Глибока шкірна інфекція, яка включає групу заражених волосяних фолікулів в одному місці шкіри. Карбункули часто утворюються на задній частині шиї, плечей і стегон. Вони особливо часто зустрічаються у чоловіків середнього та похилого віку та людей з діабетом.

Гідраденіт.Рідкісне захворювання шкіри, яке виникає через непрохідність волосяних фолікулів, а іноді запалення певних потових залоз. Найчастіше зустрічається в частинах тіла, де шкіра притискається до шкіри, наприклад, пах, пахви, стегна або сідниці.

Флегмона. Запалення м’яких тканини, що поширюється під шкірою або всередині тіла. Може локалізуватися де завгодно — від голови до пальців ніг.

Абсцес. Набрякла, наповнена гноєм гуля під поверхнею шкіри.

Панарицій.Інфекція подушечки пальця. Іноді може поширитися в кістку.

Причини виникнення проблеми

Часто, до виникнення гнійного захворювання шкіри призводить одна, або комплекс з нижче перерахованих причин:

  • Місцева або системна інфекція
  • Поганий кровообіг у м’яких тканинах
  • Судинні патології (венозна недостатність)
  • Слабкий імунітет (в тому числі ослаблений хворобами та шкідливими звичками)
  • Цукровий діабет
  • Надмірний розвиток мікрофлори

 

Діагностика та лікування

Запорука досягнення найкращого результату лікування — це точна та скрупульозна діагностика. Наші хірурги — це спеціалісти найвищої кваліфікації. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід та використання найсучасніших діагностичних методик, які дозволяють провести точне дослідження у короткі строки. Адже у випадку гнійних захворювань оперативність — це ключ до досягнення максимально косметичного ефекту.

Для лікування ми використовуємо перев’язувальний матеріал, ліки, мазі та розчини всесвітньо відомих виробників, якість та дієвість яких була доведена лабораторними та практичними дослідженнями. Важливим аспектом лікування є усунення факторів, які можуть сповільнити процес заживлення.

Гнійна хірургія вимагає професіоналізму та відповідальності для успішного лікування, тому закликаємо вас не відкладати візит до лікаря та не займатися самодіагностикою. Наші хірурги подбають, щоб лікування було швидким та успішним.