Гіпергідроз, надмірне потовиділення

Потовиділення є природною рефлекторної реакцією організму людини. Надмірне і підвищене потовиділення (гіпергідроз) може символізувати про деякі захворювання. Причини підвищеної пітливості і як боротися з підвищеною пітливістю?

Потовиділення є природним процесом регулювання організмом температури тіла, реакція організму на високу температуру навколишнього середовища або на сильні фізичні навантаження. Надмірне потовиділення (гіпергідроз), яке не викликане спекою або фізичними навантаженнями, може сигналізувати про деякі захворювання.

Надмірна пітливість – проблема, знайома дуже багатьом. За допомогою виділення поту ваш організм виконує функцію охолодження. Однак в деяких випадках виділення поту перевищує природні норми, причому без всяких об’єктивних на те причин. Надмірне потовиділення медичною мовою називається гіпергідрозом. Причини підвищеного потовиділення можуть бути найрізноманітніші.

Основні причини:

Емоційні розлади.Сильне занепокоєння нерідко провокує паніку і, як наслідок, підвищене потовиділення. Підвищені дози поту виділяються при психічних порушеннях і емоційної нестабільності. Часто люди сильно пітніють в стресових ситуаціях, і навіть в стані пригніченості або депресії.

Проблеми зі здоров’ям. Підвищене потовиділення може служити ознакою наявності того чи іншого захворювання, наприклад, цукрового діабету, хвороб легенів або серця, хвороби Паркінсона або навіть раку. Іноді надмірна пітливість супроводжує наявність серйозного інфекційного зараження, зокрема туберкульозу. Якщо ви почали сильно пітніти без наявних фізичних навантажень, та незалежно від погодних умов, варто одразу звернутись до лікаря для з’ясування причин.

Гормональні порушення. Гормональні сплески як правило, спостерігаються у жінок в період менопаузи, гарячі припливи нерідко супроводжуються почервонінням шкіри і підвищеним потовиділенням. Вагітність в значній мірі впливає на гормональний фон, тому підвищене потовиділення у вагітних не рідкість. Крім гормонів на роботу потових залоз впливає наявність зайвої ваги і підвищена мікроциркуляція крові.

Медичні препарати. Якщо ви помітили що почали потіти більше через прийом будь-якого препарату, але остаточно не впевнені в цьому, зверніться за порадою до фахівця, який зможе встановити правильний діагноз. На прийом до лікаря обов’язково візьміть із собою повний список препаратів, які ви приймаєте. Якщо причина підвищеної пітливості дійсно криється в прийомі лікарського препарату, фахівець випише вам інші засоби.

Зайва вага. При зайвій вазі організму доводиться нелегко, для підтримки маси тіла людині доводиться витрачати в рази більше енергії і сил, ніж при нормальній вазі.  В таких випадках рекомендують змінити свій спосіб життя, почати займатися спортом, намагатися дотримуватися збалансованої дієти.

Надмірне потовиділення не тільки доставляє дискомфорт, а й нерідко викликає почуття пригніченості і відчуженості. На щастя, це проблема не вічна, не соромтеся звертатися за допомогою до фахівців, професіонал допоможе виявити причини Вашої проблеми і підкаже способи позбавлення від неї.

Найсучаснішим і ефективним засобом боротьби з гіпергідрозом є ін’єкції препарату Диспорт. Необхідний препарат вводиться в проблемну зону і вже через кілька днів потовиділення припиняється. 30-ти хвилинна процедура дозволить Вам позбутися від проблем з пітливістю і відчувати себе впевнено в будь-який час доби і при будь-якій температурі.

→ Більше ніяких неприємних запахів і плям на одязі. Їх не буде!
→ Ефект зберігається протягом 6-8 місяців, після чого при бажанні процедуру можна повторити.
→ Даний метод застосовується в лікуванні гіпергідрозу пахв, долонь і стоп незалежно від статі і віку пацієнта.
→ Процедура виконується лікарем, який пройшов спеціальну підготовку і має відповідні сертифікати.
→ Перед виконанням процедури підготовки не потрібно.