Хірургія стопи

У нашому медичному центрі “НОВОDЕРМ” ви можете довірити свої ніжки кваліфікованому лікарю хірургу, однією із його спеціалізацій є хірургія стопи.

Позначки:

Високі підбори, незручне взуття, хронічні захворювання можуть стати рядом проблем зі стопою, які ускладнюють рух та пересування. Це викликає неабиякі життєві труднощі та значно обмежує людину. Часто ви самі цього не усвідомлюючи, відкладаєте лікування на потім, вважаєте, що проблема не є критичною, доки вона не переростає у складнішу, яка потребує хірургічного втручання. У нашому медичному центрі “НОВОDЕРМ” ви можете довірити свої ніжки кваліфікованому лікарю хірургу, однією із його спеціалізацій є хірургія стопи. 

 

Види захворювань стопи, які потребують хірургічного втручання

 

Мозолі –найчастіше вони з’являються на стопі через часте тертя або постійний тиск на тканини. Також причиною їх утворення може бути мале чи тісне взуття або виготовлене  із занадто твердих матеріалів. На початку утворення мозолі містять в собі рідину, тому їх називають мокрими. З часом утворюється товстий сухий ороговілий шар шкіри, який може збільшуватись, якщо вчасно не ліквідувати проблему. А все через те, що ця ороговіла ділянка проростає у м’які тканини і утворює стрижень, що викликає біль, свербіж та сковує рухи. 

 

Деформація пальців– ця проблема частіше з’являється у жінок, ніж у чоловіків, віком від 30 років. Причинами появи можуть бути травми пальців під час спорту або в  побуті, постійне носіння туфель на підборах, незручне взуття або мале за розміром. Також у людей трапляється невідповідність довжини пальців, коли другий палець більший за великий, що може бути причиною захворювання. Така деформація називається молоточкоподібна і може супроводжуватись болями в стопі при ходінні, утворенням мозолів у місці зміни форми пальця, а також набряком, печінням, почервонінням. 

 

Врослий ніготь– ще, можливо, зустрічали визначення оніхокріптоз. Супроводжується вростанням нігтьової пластини в бічний край нігтьового ложа. Це викликає не лише біль та неприємні відчуття, а й спричиняє запалення, пульсуючий біль, почервоніння і навіть нагноєння. Як правило, від вростання нігтя страждають великі пальця. Це пов’язано із травмами пальців, непрвильно підібраним взуттям, плоскостопістю і деформацією стопи. Врослий ніготь також може бути наслідком неправильного педикюру чи грибкового захворювання. 

 

Неврома Мортона –це патологія стопи, викликана доброякісним розростанням фіброзної тканини в ділянці підошовного нерва. Ця патологія переважно розвивається між третім і четвертим пальцем ноги. Супроводжується симптомами пекучого болю, це також пов’язано із носінням вузького незручного взуття. Тож, роззувшись, ви можете відчути значне полегшення. 

 

Синдром діабетичної стопи –це комплекс патологічних змін тканин, що спостерігаються на стопах у хворих на діабет. Ознаками захворювання є утворення виразок на ногах. Діабетична стопа є одним з грізних ускладнень діабету, яке може призвести до гангрени, втрати кінцівки та інвалідності. Існує три форми діабетичної стопи: нейропатична, ішемічна, нейро-ішемічна, які потребують комплексного підходу лікування. 

 

Діагностика та лікування

 

Багато із цих патологій є набутими, тож важливо навчитись правильно підбирати взуття, щоб уникнути розвитку цих захворювань або взагалі унеможливити їх появу. 

 

Якщо ви вже стикнулись із цими проблемами, у медичному центрі “НОВОDЕРМ” лікар хірург може запропонувати вам декілька варіантів лікування, зважаючи на стадію захворювання та його протікання. Це може бути як медикаментозне лікування, так і хірургічне 

 

У нас ви можете отримати професійну та кваліфіковану консультацію лікаря хірурга.  В медичному центрі вам запропонують декілька варіантів лікування, які будуть відповідати вашим інтересам та враховувати часові, фінансові аспекти.