Дерматологія

Передзвоніть мені

Записи за темою: Дерматологія

Консультація дерматолога у Львові

Причин, що викликають захворювання шкіри, величезна кількість. Різноманітні віруси та інфекції, а також різні хвороби внутрішніх органів. Розібратися в цьому і отримати консультацію дерматолога ви можете, звернувшись до фахівця.

Читати далі

Склеротерапія

Чим більше часу сучасна людина проводить в сидячому положенні за комп'ютером або в автомобілі, тим вище ризик розвитку варикозного розширення вен. Одне з дуже неприємних наслідків - викликані розширенням поверхневих вен.

Читати далі

Лікування рубців

Старі шрами і огрубілі рубці є практично у кожного. До недавнього часу вважалося, що від них не можна позбутися. Тепер же ми впевнено заявляємо: це можливо! Для тих, хто хоче очистити шкіру навіть від старих шрамів і грубих рубців.

Читати далі

Лазерне лікування грибка нігтів

Лікування грибка нігтів лазером є одним з кращих досягнень в сучасній дерматології. Завдяки лазеру, пацієнти, які страждали грибком нігтів протягом багатьох років, тепер, всього за 3-4 процедури, можуть позбутися грибка.

Читати далі

Лікування грибкових захворювань

Лікування грибкових захворювань має обов'язково проходити під наглядом лікаря-дерматолога. У разі самолікування неправильно підібрані засоби можуть привести лише до тимчасового поліпшення, або навіть до погіршення стану згодом.

Читати далі

Здорова шкіра з «НОВОDЕРМ»

Шкіра є дзеркалом організму, яке відображає все, що з ним відбувається всередині. Найпершим кроком має стати повне обстеження організму, особливо травної та ендокринної систем, а жінкам рекомендується також пройти діагностику у гінеколога.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38