Акне – це захворювання сальних залоз, яке супроводжується запаленнями та вугровими висипаннями. Основними причинами виникнення вугрової хвороби є гормональні зміни, інфекційне ураження, зниження імунітету або психоемоційні розлади. Для лікування вугрової хвороби застосовують медикаментозне лікування та косметологічний догляд за шкірою. Вчасне звернення до лікаря допоможе уникнути рубцюванню та небажаної пігментації.

Симптомами акне може бути поява характерного висипу у вигляді червоних запальних вузликів, гнійничків, прищів та чорних цяток у вивідних протоках сальних залоз.
Розрізняють три форми акне: звичайні, особливі, екзогенні. У першу чергу, вони можуть виникнути як комедони (чорні або білі вугрі), Проте акне може також супроводжуватися плямами й більш серйозними дефектами на шкірі. Звертатися до лікаря необхідно, якщо пацієнт помітив запальні процеси, почервоніння або рясні вугрові висипання на шкірі.

У випадку діагностування вугрової хвороби необхідно не тільки пройти курс лікування, але й подальшу профілактику захворювання. Курс лікування акне – це і системна терапія, і косметологічні процедури, а також лазерне лікування.

Лазерне лікування вугрової хвороби є одним з найефективніших методів, який не тільки лікує причину захворювання, але й попереджає появу нових вугрових висипань у майбутньому.

Результат

Результатом проходження курсу лікування вугрової хвороби є повне очищення шкіри обличчя. Лазерна терапія акне є безпечною для здоров’я та чудово поєднується з іншими методами лікування. У поєднанні з косметологічними процедурами по догляду за проблемною шкірою обличчя та медикаментозним курсом можна досягнути стійкого та відмінного результату.

Пройти ефективний курс лікування акне у Львові допоможуть кваліфіковані дерматологи клініки “НОВОDЕРМ”.