Атопічний дерматит

Атопічний дерматит — це хронічне захворювання шкіри з періодами загострення та ремісії. Захворювання має генетичну схильність. Фактори, які можуть спровокувати загострення: нераціональне харчування, порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту, щитоподібної залози, схильність до алергічних реакцій, стрес, нераціональний догляд за шкірою та багато інших.

Інформацію підготувала Лікар Дерамтовенеролог
Медичного Центру “Новодерм”
Дехтярчук Андріана Андріївна

Прояви дерматиту можуть різнитися, проте головними симптомами є:
– надмірна сухість шкіри;
– сильний свербіж;
– висипання у вигляді червоних або світло-коричневих плям, у ділянках згину рук та ніг (ліктьові, підколінні ямки), повіках, щиколотках, грудей, у дітей також проявляється на шкірі голови та обличчі;
– шкіра потовщена і покрита лусочками.

Враховуючи велику кількість причин, які можуть спровокувати появу висипання, атопічний дерматит потребує комплексного підходу до лікування. Перш ніж призначити будь-яку терапію важливо провести додаткові обстеження пацієнту при підозрі на супутні захворювання, які можуть погіршувати перебіг захворювання.
Лікування атопічного дерматиту здійснюється шляхом підбору раціонального догляду за шкірою та фототерапії (однієї з найефективніших сучасних методик у світі у сфері лікування хронічних дерматозів).

Результат

При перших проявах захворювання в першу чергу необхідно звернутися на консультацію до лікаря-дерматолога, який допоможе діагностувати та обрати оптимальну терапію! У цьому випадку можна швидко досягнути найкращих результатів від лікування. У медичному центрі “НОВОDЕРМ” кваліфіковані лікарі проведуть комплексну діагностику захворювання, щоб з’ясувати причину атопічного дерматиту та зупинити прогресування, або попередити його повторну появу.