Дерматоскопія

Дерматоскопія - це новітній метод діагностики ранньої стадії меланоми. Основним завданням процедури є виявлення безпечності або небезпечності родимки. Перевірити родимки можна за допомогою лупи або спеціалізованого дермаскопу, який на сьогодні широко застосовується у різних країнах світу. Під час даного візуального методу дослідження, шар епідермісу стає прозорим, що дозволяє точно виявити характер та структуру будь-якої родимки. Процес дослідження реалізується за допомогою нової системи ABCDE, яка була затвердженою у 1985 році.

Дерматоскопія є найдієвішим методом точної діагностики будь-яких родимок, завдяки якому можна легко запобігати розвитку злоякісних утворень. Процедура є рекомендованою у випадку якщо збільшилась родимка, або є поміченими інші дерматологічні зміни. Також дерматоскопія рекомендується пацієнтам для безпечного та швидкого лікування прищів або лікування вугрів, а також видалення жировиків. В ході дерматоскопії відбуваються, як дослідження асиметричності та діаметру родимки, так і її кольору та мінливості. Після висновку дерматоскопії лікар-дерматолог пропонує точну схему екземи лікування та перелік можливих профілактичних дій.

На сьогодні дерматоскопія широко застосовується у сучасних клініках США, країн Європи та СНГ та є рекомендованою процедурою під час щорічного загального обстеження пацієнта.

Результат

Сьогодні існує безліч комп’ютерних систем для точного діагностування ранньої стадії меланоми. Як результат, після проходження процедури, платний дерматолог надає  пацієнту не тільки загальний висновок, але й рекомендації для подальшого лікування та профілактики родимок. Для того, щоб дерматоскопія була ефективним вибором її проведення слід довіряти виключно кваліфікованому дерматологу.

Клініка дерматології Новодерм –це комплексна дерматоскопія будь-якої складності, кваліфікована консультація дерматолога  та тільки доступні ціни.