Діагностика шкіри лампою Вуда

Лампа Вуда – це спеціалізований пристрій, основним завданням якого є точне діагностування деяких захворювань шкіри. За допомогою даної діагностики лікар зможе підтвердити діагноз та обрати вірний курс подальшого лікування. Процес діагностики лампою Вуда відбувається у повній темряві та полягає в ультрафіолетовому опроміненні певних ділянок шкіри. У випадку виявлення грибкових або інших уражень відбувається зміна світлового забарвлення шкіри.

Лампа Вуда широко використовується з метою швидкої діагностики таких інфекційних захворювань, як грибкові ураження шкіри, мікроспорія, кандидоз, лейкоплакія та інших. За допомогою лампи Вуда можна дослідити різні частини ураженої шкіри, нігтів та волосся. Люмінісцентна діагностика лампою Вуда  є необхідною у випадку появи запальних процесів на шкірі не відомого походження. Процедура займає декілька хвилин та дозволяє отримати миттєві результати стосовно захворювання.

Результат

Після проходження діагностики шкіри за допомогою лампи Вуда пацієнт отримує одразу інформацію, щодо виявлення або не виявлення інфекційного ураження шкіри. Також за допомогою лампи Вуда можна виявити наявність або відсутність онкологічних захворювань тканин. Для того, щоб діагностика була точною, а план подальшого лікування вірним, дослідження за допомогою лампи Вуда слід довіряти виключно професіоналам.