Фототерапія (лікування псоріазу, вітиліго, атопічних дерматозів)

На сьогодні, до основних хронічних шкірних захворювань, які вимагають комплексного та тривалого лікування відносять псоріаз та вітиліго. Лікування псоріазу або вітиліго рекомендовано поєднувати з медикаментозним лікуванням та методами прогресивної медицини. До таких методів відноситься фототерапія. Фототерапія – це новітній та прогресивний метод лікування, який полягає у використанні хвиль довжиною 311 нм. Такий метод є повністю безболісним навіть при довготривалому застосуванні та дозволяє помітно покращити стан шкіри вже після першої процедури.

Сьогодні лікування вітиліго, як і псоріазу – це досить тривалий процес, але за допомогою фототерапевтичного методу пацієнти мають можливість отримати довгоочікуваний результат. Хвороба вітиліго всім відома своєю мінливістю та швидкістю утворення нових плям, як і при псоріазі на ранній стадії захворювання ушкоджень на шкірі є набагато менше, тому чим швидше розпочинається курс терапії, тим більш ефективними будуть результати. За допомогою фототерапії можна не тільки розпочати лікування псоріазу волосистої частини голови або лікування вітиліго на перших стадіях хвороби, але й в складних її проявах. На відміну від лікування псоріазу народними методами, даний сеанс забезпечує фактичну зупинку збільшення ураження на шкірі. У комплексі з лікуванням псоріазу в домашніх умовах даний метод дає змогу перемогти прояви подальшого розвитку захворювання.

Результат

Згідно з дослідженнями фототерапія володіє протизапальною та імуномодулюючою дією, що дозволяє помітно уповільнити розподіл уражених клітин. Таким чином розвиток хвороби можна зупинити та знизити показники ураження. Курс фототерапії для лікування вітиліго або псоріазу передбачає комплексне або часткове опромінення уражених хворобою частин тіла, в результаті чого шкіра набуває здорового вигляду.

Для того, щоб кінцевий результат лікування вітиліго або псоріазу пройшли правильно та ефективно, його проведення варто довіряти тільки висококваліфікованим спеціалістам. Як лікувати вітиліго з гарантією відмінного результату знають дерматологи клініки Новодерм.

Клініка Новодерм пропонує сучасне лікування псоріазу у Львові за допомогою новітнього обладнання. Відмінні результати лікування вітиліго або псоріазу підтверджують фото від здорових клієнтів.