!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Консультація дерматолога

Дерматологія – це наука, основним завданням якої є вивчення функціонування та будови шкіри, нігтів та волосся з метою усунення розвитку захворювань. Ефективність лікування шкірних захворювань залежить не тільки від кваліфікації лікаря-дерматолога, але й від своєчасного обстеження. Після проходження консультації лікаря-дерматолога пацієнт отримає точну діагностику захворювання і комплекс профілактичних та лікувальних заходів по догляду за шкірою.

Коли це потрібно?

Кваліфікована консультація дерматолога поєднує комплекс методів дослідження, результатом яких є сформований медикаментозний комплекс подальшого лікування запальних процесів шкіри. Процес лікування може бути, як медикаментозного, так і фізіотерапевтичного типу.

Відвідати лікаря дерматолога необхідно у випадку, якщо Ви помітили:

  • Будь-які висипання на шкірі;
  • Свербіж, набряки або почервоніння;
  • Фурункули або гнійничкові запалення;
  • Наявність бородавок;
  • Зміна та швидкий ріст невусів (родимок);
  • Почервоніння або лущення на окремих ділянках шкіри;
  • Мокнучі або запальні ділянки на шкірі;
  • При проблемній шкірі (вугрові висипи);
  • Зміна кольору, деформація нігтів.

Який результат?

При консультації лікаря-дерматолога у Львові проводиться ретельне дослідження стану шкіри за допомогою спеціального обладнання, після чого пацієнт отримає компетентний висновок та поради щодо догляду за шкірою.  Як провести точну ранню діагностику захворювань шкіри знають дерматологи клініки Новодерм. Професіоналізм та успішне усунення дерматологічних проблем будь-якої складності підтверджують відгуки наших клієнтів.

Клініка Новодерм – це вдалий вибір для швидкого усунення шкірних захворювань у Львові з гарантією якості.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38