!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерне лікування грибків нігтів (Оніхомікоз)

Оніхомікоз – це грибкове ураження нігтів яке супроводжується частковим або повним руйнуванням нігтьової пластини. Для швидкого лікування оніхомікозу нігтів в сучасних клініках широко застосовується лазерне випромінювання. Особливістю лазерного випромінювання є потужна фунгіцидна та антимікробна дія, яка ліквідує грибки та бактерії. Перевагою даного методу є не тільки швидкість процедури, але й безпечність та безболісність для пацієнта.

Коли це потрібно?

За своїм характером оніхомікоз є результатом швидкого розмноження грибкових інфекцій в нігтьовій пластині.

На перших стадіях оніхомікозу може спостерігатися почервоніння шкіри у ділянці біля нігтя, свербіж,  ламкість та зміна кольору нігтів. У випадку, якщо є поміченими зміни на будь-якій ділянці нігтя варто терміново звернутися до експертів  для отримання точної діагностики, з метою попередження руйнування нігтьової пластини.

Під час діагностики лікар легко зможе виявити оніхомікоз або ж звичайну деформацію нігтя, яку не рідко плутають з грибковими захворюваннями. У випадку підтвердження діагнозу, за допомогою лазерного опромінювання ураженої ділянки, досягається миттєвий протимікробний захист з гарантією не можливості подальшого розповсюдження хвороби.

Який результат?

Головною причиною виникнення грибкових інфекцій є інфекційне ураження. Заразитися грибковою інфекцією можна не тільки в громадській сауні або в басейні, але й від членів сім’ї.

Лазерне лікування грибків нігтів чудово поєднується з медикаментозним лікуванням. Також попередити розвиток хвороби можна за допомогою спеціальних протигрибкових розчинів, мазей або таблеток та відмови від відвідання саун громадського типу.

Пройти точну діагностику та вилікувати будь-які грибкові інфекції лазерним методом – це просто з клінікою Новодерм.

Клініка Новодерм пропонує сучасне лікування псоріазу, грибків нігтів та будь-яких уражень шкіри з гарантією якості.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38