Лазерне лікування грибків нігтів (Оніхомікоз)

Оніхомікоз – це грибкове ураження нігтів, яке супроводжується частковим або повним руйнуванням нігтьової пластини. За своїм характером оніхомікоз є результатом швидкого розмноження грибкових інфекцій в нігтьовій пластині.

Головною причиною виникнення грибкових інфекцій є інфекційне ураження.
Заразитися грибковою інфекцією можна не тільки в громадській сауні або в басейні, але й від членів сім’ї.
Грибок нігтів може мати один або кілька симптомів, до яких належать:
– зміна кольору нігтьової пластинки (білуватий, жовто-коричневий);
– стоншена або потовщена пластина, а також зникненням кутикули;
– відшарування, ламкість та деформація нігтя;
– виділенням гною з-під від нігтьового ложа, що супроводжується неприємним запахом;
– на перших стадіях оніхомікозу може спостерігатися почервоніння шкіри у ділянці біля нігтя і свербіж.

Під час діагностики лікар легко зможе виявити оніхомікоз або ж звичайну деформацію нігтя, яку нерідко плутають з грибковими захворюваннями. У випадку підтвердження діагнозу, лікування грибка нігтів здійснюється за допомогою лазерного опромінювання ураженої ділянки. Цей метод допомагає досягнути миттєвого протимікробного захисту з гарантією неможливості подальшого розповсюдження хвороби.

Лазерне лікування грибків нігтів чудово поєднується з медикаментозною терапією.
Дієвим методом лікування є попередження розвитку хвороби за допомогою спеціальних протигрибкових розчинів, мазей, або таблеток та відмови від відвідування саун громадського типу.

Результат

У випадку, якщо є поміченими зміни на будь-якій ділянці нігтя варто терміново звернутися до експертів для отримання точної діагностики, з метою запобігання руйнування нігтьової пластини. Вчасно виявлене захворювання піддається швидкому лікуванню.
Пройти точну діагностику та вилікувати будь-які грибкові інфекції лазерним методом – це просто з клінікою “НОВОDЕРМ”. Пропонуємо сучасне лікування грибка нігтів та будь-яких уражень шкіри з гарантією якості.