Лазерне видалення судин

На сьогодні єдиним надійним способом для усунення судин є їх видалення. За допомогою лазерних технологій можна назавжди ліквідувати судини на обличчі, судинну сітку на ногах. Перевагою лазерного видалення судин є точний вплив саме на судину без зачіпання прилеглих тканин, таким чином ліквідується причина хвороби з максимальною ефективністю. При проявах варикозу використовують процедуру склерозування судин.

Лазерне видалення судин є рекомендованим у випадку підтвердження діагнозу таких захворювань, як : купероз, павукоподібні гемангіоми або розацеа. За допомогою лазерного променя також можна швидко та безболісно ліквідувати судинні зірочки або  венозні сіточки. Лазерне лікування варикозу не рекомендується проводити при захворюваннях шкіри, при цукровому діабеті, онкологічних хворобах та під час вагітності. Процедура не потребує госпіталізації пацієнта.

Результат

Результатом лазерного лікування варикозу є повне усунення естетичних недоліків на тілі. Процедура лікування варикозу у Львові є безпечною, безболісною та не займає багато часу. Курс комплексного лікування та лазерного видалення судин становить від 1-10 процедур в залежності від складності хвороби. Як лікувати варикоз з гарантією відмінного результату знають спеціалісти львівської клініки Новодерм.