Лікування акне (вугрової хвороби)

Акне – це захворювання сальних залоз, яке супроводжується запаленнями та вугровими висипаннями. Основними причинами виникнення вугрової хвороби є інфекційне ураження, зниження імунітету або психоемоційні розлади. Для лікування вугрової хвороби застосовують медикаментозне лікування та косметологічний догляд за шкірою. Вчасне звернення до лікаря допоможе уникнути рубцюванню та небажаної пігментації.

Звертатися до лікаря необхідно якщо пацієнт помітив запальні процеси, почервоніння або рясні вугрові висипання на шкірі. У випадку діагностування вугрової хвороби необхідно не тільки пройти курс лікування, але й подальшу профілактику захворювання. Лазерне лікування вугрової хвороби є одним з найефективніших методів, який не тільки лікує причину захворювання, але й попереджає появу нових вугрових висипань у майбутньому.

Результат

Результатом проходження курсу лікування вугрової хвороби за допомогою лазеротерапії є повне очищення шкіри обличчя. Лазерна терапія акне є безпечною для здоров’я та чудово поєднується з іншими методами лікування. У поєднанні з косметологічними процедурами по догляду за проблемною шкірою обличчя та медикаментозним курсом досягається стійкий та відмінний результат. Пройти ефективний курс лікування акне у Львові Ви зможете, звернувшись до дерматологів клініки Новодерм.