!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лікування рубців

Лікування рубців – це одна з найпопулярніших процедур естетичної косметології. На сьогодні існує безліч варіантів видалення рубців, серед яких особливим попитом користуються процедури дермабразії, мікродермабразії, а також ферментотерапія, мезотерапія, кріотерапія та лазерне лікування рубців. За допомогою лазерного опромінення можна швидко та безболісно усунути як атрофічні чи гіпертрофічні, так і колоїдні рубці.

Коли це потрібно?

Усунення рубців є необхідним у випадку неестетичності ураженої ділянки шкіри. Завдяки використанню новітнього обладнання сьогодні можна швидко та максимально ефективно усунути будь-які застарілі травми шкіри. В залежності від місця розташування рубця слід обирати процедуру та методи подальшого лікування. Для того, щоб процес лікування рубців був максимально ефективним необхідно пройти огляд ураженої ділянки шкіри у лікаря-дерматолога.

Який результат?

Результатом лікування рубців є повне їх усунення. Після огляду дерматолог призначає пацієнту найоптимальніший варіант лікування. Окрім процедури видалення рубців, лікар може призначити не тільки додаткові фізіопроцедури, але й використання мазей та кремів в домашніх умовах. Для того, щоб лікування рубців у Львові було правильним та ефективним його проведення варто довіряти тільки професіоналам. Клініка Новодерм пропонує швидке та безболісне (застосування анестезії)  видалення рубців будь-якої складності.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38