Псоріаз — це хронічне неінфекційне аутоімунне захворювання, що уражає здебільшого шкіру. Це захворювання є проявом інтенсивного процесу вироблення і накопичення клітин. Через збій у процесі регенерації клітин шкіри вони починають пришвидшено відновлюватись. Шкіра, яка не встигає відмирати, наростає одна на одну. Хвороба варіює за ступенем тяжкості від невеликих локалізованих ділянок до покриття усього тіла. Згодом у хворих можуть бути ураження нігтьової пластини, суглобів. Досі точно не з'ясовано причини виникнення та розвитку хвороби, однак головними факторами є генетична схильність та збій імунної системи.

Загальними проявами псоріазу є:
-висипання червоного або рожевого кольору, припідняті над рівнем шкіри, так звані папули та бляшки, що вкриті щільним сріблястим лущенням.
– сухість, свербіж та печіння
-найчастіше проявляється на шкірі тулуба, волосистої частини голови, ліктях, колінах, підошвах ніг, долонях.

Хвороба може бути діагностована в будь-якому віці, проте найчастіше вона проявляється у людей до 30 років.

Псоріаз – це захворювання, яке, на жаль, повністю не виліковується. Однак, при правильному лікуванні, можна повністю зняти усі наслідки хвороби та попередити появу нових висипань. На сьогодні, найдієвішим методом лікування є застосування зовнішніх препаратів (креми, мазі) в поєднанні з фототерапією на тіло та гребінцем на волосисту частину голови. В залежності від виду та складності розвитку хвороби, курс процедур становить від 6 до 9 разів, тричі на тиждень.

Згідно з дослідженнями, фототерапія володіє протизапальною та імуномодулюючою дією, що дозволяє помітно уповільнити розподіл уражених клітин. Таким чином, розвиток хвороби можна зупинити та знизити показники ураження. Системне лікування в поєднанні з фітотерапією передбачає комплексне або часткове опромінення уражених хворобою частин тіла, в результаті чого шкіра набуває здорового вигляду.

Результат

Для того, щоб кінцевий результат лікування псоріазу мав позитивний результат, його проведення варто довіряти тільки висококваліфікованим спеціалістам. Як лікувати псоріаз з гарантією відмінного результату знають дерматологи клініки “НОВОDЕРМ”.

У МЦ “НОВОDЕРМ” вам пропонують сучасне лікування псоріазу у Львові за допомогою новітнього обладнання. Відмінні результати лікування псоріазу підтверджують фото наших, вже здорових, клієнтів.