!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Склеротерапія

Cклеротерапія – це новітній метод лікування варикозу, основним завданням якого є усуненням дрібних та великих вен. Процедура склеротерапії реалізується методом вводу в організм препарату склерозанту. Одразу після введення, лікарський засіб розпочинає свій вплив на внутрішню та зовнішню стінку вени та робить її повністю непомітною. На сьогодні склеротерапія є одним з найбільш ефективних, безопераційних методів боротьби з варикозом будь-якої стадії. Окрім миттєвого результату, процедура є безболісною та не вимагає госпіталізації.

Коли це потрібно?

Склеротерапія є рекомендованою пацієнтам, як з комплексним варикозним ураженням, так і з окремими проявами варикозу на певних ділянках тіла. В залежності від діаметра ураження судин та поширення визначається кількість проходження процедур, яка коливає від одного сеансу до п’яти.  Крім того, проходження склеротерапії рекомендується під час комплексного лікування варикозу великих вен. Відмінний результат лікування досягається максимально швидко, завдяки діючій речовині, яка не тільки склеює, але й розсмоктує вени. Як результат, вирішуються проблеми варикозу та швидко досягається естетична привабливість.

Для того, щоб запобігти розвитокові варикозу необхідно проходити обов’язкове щорічне обстеження. Запобігти розвитку захворювання на ранніх стадіях забезпечить усунення неприємних несподіванок в майбутньому.

Який результат?

Перед початком проведення склеротерапії необхідно:

  • Пройти УЗД судин;
  • Відмовитися від нікотину та алкоголю;
  • Відмовитися від використання окремих лікарських препаратів. У випадку прийому гормонів або контрацептивів слід повідомити про це лікаря;
  • Відмовитися від проведення епіляції напередодні склеротерапії.

Вже після першої процедури склеротерапії пацієнт зможе відчути перші, приємні зміни. Під час склеротерапії визначається джерело судинної сітки, що дозволяє вчасно закрити ретикулярну, центральну вену та позбутися судинної сітки та будь-яких патологічних змін. Ціна склеротерапії залежить від кількості процедур.

Замовити склеротерапію у Львові високої якості та назавжди вирішити проблему варикозу Ви зможете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з адміністраторами клініки Новодерм та записатися на прийом.

Клініка Новодерм – це сучасна склеротерапія у Львові та тільки доступні ціни.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38