Зішкріб на демодекоз

Демодекоз – це інфекційне ураження певної ділянки шкіри обличчя кліщем демодексом. Для того, щоб точно діагностувати походження хвороби та її мінливість застосовують мікроскопічні дослідження. До таких досліджень відноситься зішкріб з шкіри обличчя. Даний аналіз підтверджує наявність або відсутність кліща на певній ділянці ураженої шкіри.

Зішкріб на демодекоз є рекомендованим у випадку почервоніння та свербіння на окремій ділянці обличчя. Крім того, характерними ознаками демодекозу є почервоніння в області брів, повік та носа. У випадку появи дрібних запальних гнійничкових елементів або відчуття мурашок під шкірою також необхідно пройти мікроскопічне дослідження. Зішкріб на демодекоз буває якісним та кількісним та дозволяє зафіксувати не тільки наявність паразита, але і його кількість в 1-2 см шкіри.

Результат

Після проходження аналізу пацієнт отримує висновок про наявність або відсутність демодекозу. Завдяки мікроскопічному дослідженню відбувається точна та комплексна діагностика ураженої ділянки шкіри після чого лікарем призначається  курс подальшого медикаментозного лікування. Замовити зішкріб на демодекоз у Львові та пройти точну діагностику окремої ділянки шкіри Ви зможете вже сьогодні, звернувшись до кваліфікованих фахівців клініки Новодерм.