Зішкріб на оніхомікоз

Зішкріб на оніхомікоз – це мікроскопічне дослідження ураженої ділянки тканини нігтьової пластини з метою діагностування оніхомікозу. Завдяки даному аналізу відбувається точне встановлення наявності або відсутності грибкових інфекцій у пацієнта. В процесі аналізу отриманий для дослідження матеріал ретельно обробляється розчином КОН, після чого відбувається розгляд грибків за допомогою мікроскопічного обладнання.

Провести аналіз зішкріб на оніхомікоз необхідно, як у випадку дослідження мінливості захворювання, так і для підтвердження даного діагнозу. У випадку зміни кольорового забарвлення нігтьової пластини, свербіння або довготривалого запального процесу необхідно звернутися до лікаря та провести зішкріб на оніхомікоз. Кваліфікований лікар після проведення аналізу з точність на 100% зможе діагностувати хворобу та призначити курс подальшого медикаментозного лікування.

Результат

Зішкріб на оніхомікоз дозволяє визначити наявність або відсутність грибкових інфекцій. У випадку підтвердження діагнозу необхідно проводити додаткові дослідження, які допоможуть визначити тип та характер грибкового ураження. При неможливості проводити подальші дослідження, результатом зішкрібу на оніхомікоз стане призначення лікарем протигрибкових препаратів широкого спектра дії. Пройти діагностику оніхомікозу у Львові на сучасному обладнанні – це просто з клінікою Новодерм.