Дерматоонкологія

Передзвоніть мені

Записи за темою: Дерматоонкологія

Як видалити родимку, який метод обрати?

Пігментна тканина або опукла папілома - не просто шматок шкіри на тілі, а меланомонебезпечне новоутворення, безтурботне поводження з яким нерідко призводить до летального результату. Всі способи видалення родимок призначені для одного -

Читати далі

Меланома шкіри

Меланома часто маскується під звичайну родимку. Хвороба меланома вважається однією з найпідступніших злоякісних пухлин. Дане захворювання може виникнути в будь-якому віці, до неї схильні, як літні люди, так і молодь, і діти.

Читати далі

Лазерне видалення гемангіом та ангіом

Гемангіома або ангіома - доброякісна судинна пухлина. Ось уже понад 15 років лазерна медицина успішно справляється з цими ворогами краси і здоров'я. Треба відзначити, що нічого кращого й ефективнішого сучасна медицина поки що не придумала.

Читати далі

Видалення новоутворів

Родимки, бородавки, жировики ... Хто б міг подумати, що ці цілком нешкідливі косметичні дефекти стоять в одному ряду з куди більш неприємними онкологічними патологіями. Як і чому вони з'являються? В яких випадках їх потрібно видаляти?

Читати далі

Родимки: у чому їх небезпека?

Родимка (невус) – вроджена вада розвитку шкіри, при якій окремі її ділянки відрізняються кольором або особливим бородавчастим видом поверхні. Родимки не мають певної локалізації, з'являються і збільшуються протягом усього життя.

Читати далі

Дерматоскопія – що це таке?

Дослідження шкірних утворень без операційного втручання, що дає можливість уточнити діагностику ранніх стадій меланоми, коли злоякісне новоутворення ще не метастазує. Раніше така можливість була лише при хірургічному видаленні.

Читати далі

Обережно, сонце!

Саме ультрафіолет сприяє розвитку раку шкіри і появі зморшок! Ультрафіолет не рятує від акне. Солярій так само шкідливий і може призвести до раку шкіри, включаючи меланому (найбільш смертоносний тип раку шкіри).

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38