Діагностика новоутворів шкіри

Новоутвори – це доброякісні або злоякісні пухлини, які можуть супроводжуватися болючими симптомами та впливати на загальний стан здоров’я людини. У випадку появи будь-якого новоутворення або зміни розмірів чи забарвлення родимки варто пройти ретельну діагностику в лікаря дерматоонколога. Процес діагностики реалізується за допомогою спеціального медичного обладнання за допомогою якого можна набагато зменшити ділянку шкірного ураження при видаленні та дослідити структуру пухлини.

Проводити діагностику новоутворів необхідно не тільки у випадку появи пухлини незрозумілого походження, але й, якщо пацієнт помітив збільшення, кровотечу або болючі відчуття родимки. Також діагностика новоутворів є необхідною під час швидкого збільшення кількості родимок. Після ретельного огляду новоутворення лікар дерматоонколог підтвердить наявність або відсутність захворювання та призначить курс лікування та профілактики захворювання.

Результат

Після ретельного огляду новоутворення пацієнт отримує точну діагностику з планом подальшого лікування. У випадку підозри на злоякісність пухлини для додаткових досліджень проводиться біопсія. Своєчасне діагностування захворювання та проходження курсу екстреної терапії дозволить максимально швидко побороти всі прояви хвороби.  Пройти сучасну діагностику новоутворів у Львові на новітньому обладнанні Ви зможете у клініці Новодерм вже сьогодні.