Діагностика ранньої стадії меланоми

Меланома – це злоякісне шкірне новоутворення, яке найчастіше утворюється з родимки. Причинами появи меланоми може бути, як надмірне опромінення, так і травмування. Особливістю меланоми є швидкий розвиток захворювання. За своєю суттю меланома відноситься до одних з найбільш злоякісних пухлин, яка швидко метастує у лімфатичну систему людини. Для того, щоб запобігти розвитоку пухлини необхідно провести діагностику новоутворення.

Діагностика ранньої стадії меланоми є необхідною у випадку, якщо пацієнт помітив зміну кольору родимої плями, свербіж або почервоніння родимки, у випадку стрімкого зростання, кровотечі або при випадінні волосин з родимої плями. Діагностика меланоми полягає у ретельному дослідженні родимки за допомогою цифрового дерматоскопу. За допомогою приладу дерматоонколог зможе дослідити пігмент та його будову у збільшеному вигляді та діагностувати наявність або відсутність захворювання.

Результат

Результатом діагностики ранньої стадії меланоми є проходження своєчасного курсу лікування. У випадку виявлення злоякісної пухлини лікар призначає термінове видалення утвору в онкоцентрі. Саме завдяки своєчасному проходженню всіх аналізів та проведенню комплексної діагностики можна ліквідувати злоякісну пухлину. Провести діагностику ранньої стадії меланоми на сучасному обладнанні та отримати миттєві результати Ви зможете у клініці Новодерм у Львові.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38