Діагностика ранньої стадії меланоми

Меланома – це злоякісне шкірне новоутворення, яке найчастіше утворюється з родимки. Причинами появи меланоми може бути, як надмірне опромінення, так і травмування. Особливістю меланоми є швидкий розвиток захворювання. За своєю суттю меланома відноситься до одних з найбільш злоякісних пухлин, яка швидко метастує у лімфатичну систему людини. Для того, щоб запобігти розвитоку пухлини необхідно провести діагностику новоутворення.

Діагностика ранньої стадії меланоми є необхідною у випадку, якщо пацієнт помітив зміну кольору родимої плями, свербіж або почервоніння родимки, у випадку стрімкого зростання, кровотечі або при випадінні волосин з родимої плями. Діагностика меланоми полягає у ретельному дослідженні родимки за допомогою цифрового дерматоскопу. За допомогою приладу дерматоонколог зможе дослідити пігмент та його будову у збільшеному вигляді та діагностувати наявність або відсутність захворювання.

Результат

Результатом діагностики ранньої стадії меланоми є проходження своєчасного курсу лікування. У випадку виявлення злоякісної пухлини лікар призначає термінове видалення утвору в онкоцентрі. Саме завдяки своєчасному проходженню всіх аналізів та проведенню комплексної діагностики можна ліквідувати злоякісну пухлину. Провести діагностику ранньої стадії меланоми на сучасному обладнанні та отримати миттєві результати Ви зможете у клініці Новодерм у Львові.