Хірургічне видалення новоутворів

Хірургічне видалення новоутворень – це важливий процес, який передбачає проходження ретельної попередньої діагностики. Після отримання результатів дослідження лікар підтверджує або скасовує можливість проведення хірургічного видалення пухлини. У випадку наявності таких доброякісних новоутворень, як бородавки оптимальним вибором стане хірургічне видалення за допомогою електрокоагулятору, радіохвилі.

Поодинокі новоутворення та пухлини невеликих розмірів є показанням для хірургічного видалення. Усунення ураженої шкіри відбувається за допомогою спеціального медичного обладнання, використовуючи сучасні методи хірургії.

Зазвичай, новоутворення та пухлини на шкірі потребують повної ліквідації. Одним із методів усунення є хірургічне видалення, завдяки цьому можливо не тільки уникнути естетичних недоліків та дискомфорту, але й попередити подальший рецидив захворювання. У випадку наявності злоякісної пухлини хірургічне видалення дає можливість зупинити розвиток хвороби. Для того, щоб пройти діагностику та провести хірургічне видалення новоутворення у Львові, Вам достатньо тільки звернутися до лікарів клініки МЦ “НОВОDЕРМ”.

Результат

Результатом хірургічного видалення новоутворення є його повна ліквідація. Завдяки класичному хірургічному видаленню пухлини не тільки усуваються можливі естетичні недоліки та дискомфорт, але й попереджається подальший рецидив захворювання. У випадку наявності злоякісної пухлини хірургічне видалення дає можливість зупинити розвиток хвороби. Для того, щоб пройти діагностику та хірургічне видалення новоутворення у ЛьвовіВам достатньо тільки звернутися до лікарів клініки Новодерм.