Хірургічне видалення новоутворів

Хірургічне видалення новоутворень – це важливий процес, який передбачає проходження ретельної попередньої діагностики. Після отримання результатів дослідження лікар підтверджує або скасовує можливість проведення хірургічного видалення пухлини. У випадку наявності таких доброякісних новоутворень, як бородавки оптимальним вибором стане хірургічне видалення за допомогою електрокоагулятору, радіохвилі.

Поодинокі новоутворення та пухлини невеликих розмірів є показанням для хірургічного видалення. Усунення ураженої шкіри відбувається за допомогою спеціального медичного обладнання, використовуючи сучасні методи хірургії.

Зазвичай, новоутворення та пухлини на шкірі потребують повної ліквідації. Одним із методів усунення є хірургічне видалення, завдяки цьому можливо не тільки уникнути естетичних недоліків та дискомфорту, але й попередити подальший рецидив захворювання. У випадку наявності злоякісної пухлини хірургічне видалення дає можливість зупинити розвиток хвороби. Для того, щоб пройти діагностику та провести хірургічне видалення новоутворення у Львові, Вам достатньо тільки звернутися до лікарів клініки МЦ “НОВОDЕРМ”.

Результат

Результатом хірургічного видалення новоутворення є його повна ліквідація. Завдяки класичному хірургічному видаленню пухлини не тільки усуваються можливі естетичні недоліки та дискомфорт, але й попереджається подальший рецидив захворювання. У випадку наявності злоякісної пухлини хірургічне видалення дає можливість зупинити розвиток хвороби. Для того, щоб пройти діагностику та хірургічне видалення новоутворення у ЛьвовіВам достатньо тільки звернутися до лікарів клініки Новодерм.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38