!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Хірургічне видалення новоутворів

Хірургічне видалення новоутворень – це важливий процес, який передбачає проходження ретельної попередньої діагностики. Після отримання результатів дослідження лікар підтверджує або скасовує можливість проведення хірургічного видалення пухлини. У випадку наявності таких доброякісних новоутворень, як бородавки оптимальним вибором стане хірургічне видалення за допомогою електрокоагулятору, радіохвилі.

Коли це потрібно?

Хірургічне видалення новоутворів є рекомендованим у випадку наявності пухлини великих розмірів. В такому випадку за допомогою спеціального медичного обладнання відбувається процес усунення ураженої ділянки шкіри. За допомогою методів сучасної хірургії можна також видалити поодинокі новоутворення невеликих розмірів.

Який результат?

Результатом хірургічного видалення новоутворення є його повна ліквідація. Завдяки класичному хірургічному видаленню пухлини не тільки усуваються можливі естетичні недоліки та дискомфорт, але й попереджається подальший рецидив захворювання. У випадку наявності злоякісної пухлини хірургічне видалення дає можливість зупинити розвиток хвороби. Для того, щоб пройти діагностику та хірургічне видалення новоутворення у ЛьвовіВам достатньо тільки звернутися до лікарів клініки Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38