Консультація дерматоонколога

Дерматоонкологія – це наука, основним завданням якої є дослідження, діагностика та подальше лікування злоякісних та доброякісних утворень на шкірі. Для того, щоб ретельно дослідити певну ділянку шкіри необхідно пройти огляд лікаря дерматолога. Кваліфікована консультація дерматоонколога – це комплексний огляд пацієнта з метою встановлення діагнозу для подальшого хірургічного або медикаментозного лікування. Завдяки використанню новітніх електронних дермаскопів сьогодні легко можна дослідити та діагностувати будь-які новоутворення з 100% точністю.

Основним завданням лікаря дерматоонколога є точна діагностика будь-якого утворення, завдяки якій пацієнт може отримати правильний курс лікування та методи подальшої профілактики. У випадку виявлення новоутворень дерматоонколог порекомендує оптимальний варіант видалення новоутворення в залежності від конкретної ситуації. Це може бути радіохвильове, лазерне, електрокоагуляційне, кріодеструційне або хірургічне видалення пухлини з подальшим гістологічним дослідженням та спостереженням.

Звертатися додерматоонколога у Львові  слід не тільки, коли помічені перші зміни на шкірі, але й в межах загального щорічного обстеження. Діагностика на ранніх стадіях захворювання дає можливість не тільки уникнути хірургічного втручання, але й запобігти можливому розвитку новоутворень в майбутньому.

Результат

Консультація дерматоонколога  передбачає:

  • Візуальний огляд всіх новоутворень;
  • Огляд за допомогою електронного дерматоскопу з фотофіксацією всіх елементів;
  • Подальше зберігання отриманих даних у цифровому форматі;
  • Консультаційний супровід та рекомендації з профілактичних дій в майбутньому.

Як результат, після консультації дерматоонколога пацієнт отримає розгорнуту відповідь на всі питання та впевненість у правильності подальшого лікування будь-якого новоутворення. Отримати кваліфіковану консультацією від високо профільного лікаря дерматоонколога у Львові Ви можете просто зараз, звернувшись в спеціалізовану клініку Новодерм.

Клініка Новодерм – це експертна консультація дерматоонколога у Львові з гарантією якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38