Консультація дерматоонколога

Дерматоонкологія – це наука, основним завданням якої є дослідження, діагностика та подальше лікування злоякісних та доброякісних утворень на шкірі. Для того, щоб ретельно дослідити певну ділянку шкіри необхідно пройти огляд лікаря дерматолога. Кваліфікована консультація дерматоонколога – це комплексний огляд пацієнта з метою встановлення діагнозу для подальшого хірургічного або медикаментозного лікування. Завдяки використанню новітніх електронних дермаскопів сьогодні легко можна дослідити та діагностувати будь-які новоутворення з 100% точністю.

Основним завданням лікаря дерматоонколога є точна діагностика будь-якого утворення, завдяки якій пацієнт може отримати правильний курс лікування та методи подальшої профілактики. У випадку виявлення новоутворень дерматоонколог порекомендує оптимальний варіант видалення новоутворення в залежності від конкретної ситуації. Це може бути радіохвильове, лазерне, електрокоагуляційне, кріодеструційне або хірургічне видалення пухлини з подальшим гістологічним дослідженням та спостереженням.

Звертатися додерматоонколога у Львові  слід не тільки, коли помічені перші зміни на шкірі, але й в межах загального щорічного обстеження. Діагностика на ранніх стадіях захворювання дає можливість не тільки уникнути хірургічного втручання, але й запобігти можливому розвитку новоутворень в майбутньому.

Результат

Консультація дерматоонколога  передбачає:

  • Візуальний огляд всіх новоутворень;
  • Огляд за допомогою електронного дерматоскопу з фотофіксацією всіх елементів;
  • Подальше зберігання отриманих даних у цифровому форматі;
  • Консультаційний супровід та рекомендації з профілактичних дій в майбутньому.

Як результат, після консультації дерматоонколога пацієнт отримає розгорнуту відповідь на всі питання та впевненість у правильності подальшого лікування будь-якого новоутворення. Отримати кваліфіковану консультацією від високо профільного лікаря дерматоонколога у Львові Ви можете просто зараз, звернувшись в спеціалізовану клініку Новодерм.

Клініка Новодерм – це експертна консультація дерматоонколога у Львові з гарантією якості.