Лазерне видалення новоутворень

Немає, мабуть, такої людини, яка жодного разу за своє життя не стикалася б із проблемою бородавок. Насамперед слід сказати, що бородавки – доброякісні новоутвори на шкірі – виникають внаслідок дії вірусів. Вони є заразними, легко передаються від однієї людини до іншої через предмети спільного користування або при прямому контакті.

Проникненню і поширенню інфекцій сприяють дрібні травми на шкірі (порізи або ранки), підвищена пітливість кистей і стоп, зниження імунологічної реактивності організму. Зараження можливе вдома, у школі, у тренажерному залі, у басейні, сауні тощо. На частку простих бородавок припадає 70 % усіх випадків захворювань, на них страждають майже 20 % школярів.

Лазерне видалення бородавок є повністю безпечним та підійде для усунення пухлин, як з будь-якої частини тіла, так і з обличчя. Ліквідувати новоутворення за допомогою лазерних технологій варто при перших проявах дискомфорту.

Результат

Завдяки лазерному струму відбувається не тільки глибоке усунення бородавки, але й протимікробне оброблення ураженої ділянки та прилеглої до неї тканини.  Саме лазерний струм ліквідує основну інфекційну причину прояву хвороби.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38