Лазерне видалення новоутворень

Немає, мабуть, такої людини, яка жодного разу за своє життя не стикалася б із проблемою бородавок. Насамперед слід сказати, що бородавки – доброякісні новоутвори на шкірі – виникають внаслідок дії вірусів. Вони є заразними, легко передаються від однієї людини до іншої через предмети спільного користування або при прямому контакті.

Проникненню і поширенню інфекцій сприяють дрібні травми на шкірі (порізи або ранки), підвищена пітливість кистей і стоп, зниження імунологічної реактивності організму. Зараження можливе вдома, у школі, у тренажерному залі, у басейні, сауні тощо. На частку простих бородавок припадає 70 % усіх випадків захворювань, на них страждають майже 20 % школярів.

Лазерне видалення бородавок є повністю безпечним та підійде для усунення пухлин, як з будь-якої частини тіла, так і з обличчя. Ліквідувати новоутворення за допомогою лазерних технологій варто при перших проявах дискомфорту.

Результат

Завдяки лазерному струму відбувається не тільки глибоке усунення бородавки, але й протимікробне оброблення ураженої ділянки та прилеглої до неї тканини.  Саме лазерний струм ліквідує основну інфекційну причину прояву хвороби.