!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерне видалення новоутворень

Немає, мабуть, такої людини, яка жодного разу за своє життя не стикалася б із проблемою бородавок. Насамперед слід сказати, що бородавки – доброякісні новоутвори на шкірі – виникають внаслідок дії вірусів. Вони є заразними, легко передаються від однієї людини до іншої через предмети спільного користування або при прямому контакті.

Коли це потрібно?

Проникненню і поширенню інфекцій сприяють дрібні травми на шкірі (порізи або ранки), підвищена пітливість кистей і стоп, зниження імунологічної реактивності організму. Зараження можливе вдома, у школі, у тренажерному залі, у басейні, сауні тощо. На частку простих бородавок припадає 70 % усіх випадків захворювань, на них страждають майже 20 % школярів.

Лазерне видалення бородавок є повністю безпечним та підійде для усунення пухлин, як з будь-якої частини тіла, так і з обличчя. Ліквідувати новоутворення за допомогою лазерних технологій варто при перших проявах дискомфорту.

Який результат?

Завдяки лазерному струму відбувається не тільки глибоке усунення бородавки, але й протимікробне оброблення ураженої ділянки та прилеглої до неї тканини.  Саме лазерний струм ліквідує основну інфекційну причину прояву хвороби.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38