!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерне видалення гемангіом та ангіом

Гемангіома – це різновид доброякісного новоутворення, яке складається з кровоносних дрібних судин. Розрізняють гемангіому павукоподібну та кавернозну пухлину. На відміну від кавернозної гемангіоми, чері-ангіома має червоний відтінок та знаходиться на поверхні ураженої шкіри. Для того, щоб видалити ангіому або гемангіому в сучасних клініках країн Європи застосовують лазерні технології. Завдяки застосуванню лазерної коагуляції досягається швидкий та відмінний результат, а також мінімізується пошкодження прилеглих до пухлини тканин.

Коли це потрібно?

Лазерне видалення гемангіом та ангіом є рекомендованим після підтвердження доброякісності та типу новоутворення. Перевагою даного методу видалення є не тільки швидкість процедури, але й відсутність рубців.

Ефективність лазерного видалення доброякісних пухлин досягається завдяки інтенсивному лазерному випромінюванню, яке спрямовується у сам центр утвору, здійснюється під місцевим знеболенням. Завдяки особливій будові лазерного струму досягається повна безкровність проведення процедури, що призводить до швидкого загоєння ушкодженої ділянки шкіри. За допомогою лазерного струму можна швидко видалити і ангіоми.

Сенільні ангіоми є представленими у вигляді незначних червоних папул, які найчастіше з’являються у пацієнтів, яким понад 45 років і нагадують червону ягідку. На відміну від видалення гемангіоми, для усунення ангіоми достатньо лише одного сеансу лазерної процедури.

Який результат?

Результатом видалення гемангіом та ангіом є не тільки відсутність рубців та безболісність проведення процедури, але й збереження працездатності пацієнта. Таким чином, видалити доброякісні новоутворення можна швидко, комфортно та в будь-який час.

Провести експертне лазерне видалення гемангіом або ангіом будь-якої складності Ви можете просто зараз. Для цього достатньо тільки звернутися до кваліфікованих дерматологів клініки Новодерм у Львові.

Клініка Новодерм – це комплексна діагностика будь-яких новоутворень та професійне лазерне видалення ангіом або гемангіом з гарантією якості.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38