Лазерне видалення гемангіом та ангіом

Гемангіома – це різновид доброякісного новоутворення, яке складається з кровоносних дрібних судин. Розрізняють гемангіому павукоподібну та кавернозну пухлину. На відміну від кавернозної гемангіоми, чері-ангіома має червоний відтінок та знаходиться на поверхні ураженої шкіри.

Гемангіома це, свого роду, родимка яскраво червоного забарвлення, яка з’являється ще при народженні, або на перших тижнях після народження. Можуть з’являтися будь-де на тілі і зникати у віці до 5 років. Проте, це не лише естетична проблема. Інколи новоутворення можуть з’являтися на делікатних та чутливих ділянках шкіри, біля рота чи ока, що часто заважає у повсякденному житті.
Сенільні ангіоми є представленими у вигляді незначних червоних папул. На відміну від гемангіом, ці новоутворення найчастіше з’являються у пацієнтів, яким понад 45 років і нагадують червону ягідку.

Лазерне видалення гемангіом та ангіом є рекомендованим після підтвердження доброякісності та типу новоутворення. Перевагою даного методу видалення є не тільки швидкість процедури, але й відсутність рубців.

Ефективність лазерного видалення доброякісних пухлин досягається завдяки інтенсивному лазерному випромінюванню, яке спрямовується у сам центр утвору. Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Завдяки особливій будові лазерного струму досягається повна безкровність під час видалення, що призводить до швидкого загоєння ушкодженої ділянки шкіри. За допомогою лазерного струму можна швидко видалити і ангіоми.

Результат

Результатом видалення гемангіом та ангіом є не тільки відсутність рубців та безболісність проведення процедури, але й збереження працездатності пацієнта. Таким чином, видалити доброякісні новоутворення можна швидко, комфортно та в будь-який час.

Провести експертне лазерне видалення гемангіом або ангіом будь-якої складності Ви можете просто зараз. Для цього достатньо тільки звернутися до кваліфікованих дерматологів медичного центру “НОВОDЕРМ” у Львові.

Клініка “НОВОDЕРМ” – це комплексна діагностика будь-яких новоутворень та професійне лазерне видалення ангіом або гемангіом з гарантією якості.