Цифрова дерматоскопія

Сьогодні цифрова дерматоскопія є одним з найбільш сучасних та ефективних методів швидкої та точної діагностики будь-якого новоутворення на шкірі. Завдяки своєчасній цифровій діагностиці можна не тільки підтвердити доброякісність новоутворення, але й передбачити його подальший розвиток. Основним завданням цифрової дерматоскопії є не тільки точне визначення типу пухлини, але й діагностування характеру папілом, бородавок або пігментних невусів. Процедура є повністю безболісною та дозволяє максимально точно обстежити новоутворення.

Головною перевагою цифрової дерматоскопії є можливість точно визначити небезпечність та тип родимки. Саме тому, одразу при появі новоутворення необхідно пройти комплексну діагностику у професійного лікаря. Процедура полягає у прикладанні дерматоскопа до досліджуваної ділянки шкіри та подальше освітлення новоутворення, після чого відбувається багаторазове збільшення зображення. Наступним кроком є ретельне дослідження отриманої фотографії на моніторі ПК. Проведення цифрової дерматоскопії є абсолютно безпечною процедурою та рекомендується до проведення одразу після виникнення утворення. У тому випадку, якщо пацієнт помітив зміни чи рясну появу родимок або ж незрозуміле новоутворення, слід терміново звернутися до лікаря. Своєчасна діагностика є запорукою швидкого та успішного лікування причини захворювання.

Результат

Завдяки цифровій дерматоскопії відбувається точне визначення типу, характеру та мінливості новоутворення. Таким чином, пацієнт  може бути впевненим у точній діагностиці родимки або бородавки. У випадку, якщо новоутворення є доброякісним після проходження процедури пацієнт володіє інформацією про спадковість та можливий подальший розвиток кожної родимки. Крім того, результат цифрової дерматоскопії зберігається в архівних документах клініки. Саме тому, завжди можна проконтролювати динаміку змін утворень під час наступних звернень пацієнта.

Для того, щоб точно визначити тип та можливий подальший розвиток новоутворень варто звертатися виключно до експертів. Клініка Новодерм пропонує цифрову дерматоскопії у Львові на новітньому обладнанні з подальшим консультаційним супроводом кожного клієнта.