Видалення бородавок

Видалення бородавок – це одна з найпоширеніших послуг естетичної косметології. З кожним роком все більше чоловіків та жінок стикаються з необхідністю усунення непривабливих папілом, кератом та бородавок, які нерідко стають причиною дискомфорту. Окрім неестетичності новоутворення, саме бородавки, папіломи, кератоми мають вірусний характер та є схильними до стрімкого розповсюдження.

Для того, щоб діагностувати новоутворення та своєчасно видалити бородавку на обличчі або тілі рекомендується звертатися до фахівця одразу після інфікування. У випадку застарілих новоутворень «сигналом» до дії є візуальні зміни або болючість бородавки.

До дерматолога слід звертатися в наступних випадках:

  • Неестетичність новоутворення;
  • Фізичний дискомфорт (свербіж, печіння або болючість);
  • Зміна кольору застарілого новоутворення;
  • Швидке розмноження бородавок;
  • Кровотеча або надриви бородавок;
  • Швидке зростання бородавки.

Видалення бородавок у Львові проводять за допомогою лазерного видалення, електрокоагуляції, видалення бородавок рідким азотом.

Однак, на сьогодні найефективнішим та менш травматичним методом є кріодеструкція. Перевагою цього методу є висока ефективність лікування, яка є комфортною навіть для маленьких дітей. Ця процедура передбачає видалення бородавки за допомогою низьких температур, що викликають омертвіння тканин внаслідок глибокого заморожування. Для цього використовують традиційний газ – рідкий азот, а процедура триває від 10 до 30 секунд.

Результат

Після консультації дерматолога пацієнт зможе не тільки отримати точну діагностику новоутворення, але й варіанти подальшого лікування. В залежності від характеру бородавки спеціаліст порекомендує лазерне, азотне або електрокоагуляційне видалення. Крім того, лікар-дерматолог надасть консультаційні поради з приводу профілактики розповсюдження бородавок в майбутньому.

Клініка “НОВОDЕРМ” — це точна діагностика будь-якого новоутворення, комплексне лікування та видалення бородавок на сучасному обладнанні. Ми пропонуємо видалити бородавки у Львові з гарантією якості по доступній ціні.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38