!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Видалення бородавок

Видалення бородавок – це одна з найпоширеніших послуг естетичної косметології. З кожним роком все більше чоловіків та жінок стикаються з необхідністю усунення непривабливих папілом, кератом та бородавок, які нерідко стають причиною дискомфорту. Окрім неестетичності новоутворення, саме бородавки, папіломи, кератоми мають вірусний характер та є схильними до стрімкого розповсюдження. Методи видалення бородавок у Львові є: лазерне видалення бородавок, електрокоагуляція, видалення бородавок рідким азотом.

Коли це потрібно?

Для того, щоб діагностувати новоутворення та своєчасно видалити бородавку на обличчі або тілі рекомендується звертатися до фахівця одразу після інфікування. У випадку застарілих новоутворень «сигналом» до дії є візуальні зміни або болючість бородавки.

До дерматолога слід звертатися в наступних випадках:

  • Неестетичність новоутворення;
  • Фізичний дискомфорт (свербіж, печіння або болючість);
  • Зміна кольору застарілого новоутворення;
  • Швидке розмноження бородавок;
  • Кровотеча або надриви бородавок;
  • Швидке зростання бородавки.

Кріодеструкція – метод, який передбачає видалення бородавки за допомогою низьких температур, що викликають омертвіння тканин внаслідок глибокої заморозки. Традиційний газ – рідкий азот, час замороження – від 10 до 30 секунд.

Який результат?

Після консультації дерматолога пацієнт зможе не тільки отримати точну діагностику новоутворення, але й варіанти подальшого лікування. В залежності від характеру бородавки спеціаліст порекомендує лазерне, азотне або електрокоагуляційне видалення. Крім того, дерматолог надасть консультаційні поради з приводу профілактики розповсюдження бородавок в майбутньому.

Перевагою методу кріодеструкції є висока ефективність лікування і практично відсутність болю при проведенні процедури апаратом КРІОДЕСТРУКТОРОМ (звичайний метод «паличкою» болючий та довготривалий), яка є комфортною навіть для маленьких дітей.

Видалити бородавки у Львові по доступній ціні з гарантією якості – це просто з клінікою Новодерм.

Клініка Новодерм  – це точна діагностика будь-якого новоутворення, комплексне лікування та видалення бородавок на сучасному обладнанні.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38