Видалення бородавок

Видалення бородавок – це одна з найпоширеніших послуг естетичної косметології. З кожним роком все більше чоловіків та жінок стикаються з необхідністю усунення непривабливих папілом, кератом та бородавок, які нерідко стають причиною дискомфорту. Окрім неестетичності новоутворення, саме бородавки, папіломи, кератоми мають вірусний характер та є схильними до стрімкого розповсюдження.

Для того, щоб діагностувати новоутворення та своєчасно видалити бородавку на обличчі або тілі рекомендується звертатися до фахівця одразу після інфікування. У випадку застарілих новоутворень «сигналом» до дії є візуальні зміни або болючість бородавки.

До дерматолога слід звертатися в наступних випадках:

  • Неестетичність новоутворення;
  • Фізичний дискомфорт (свербіж, печіння або болючість);
  • Зміна кольору застарілого новоутворення;
  • Швидке розмноження бородавок;
  • Кровотеча або надриви бородавок;
  • Швидке зростання бородавки.

Видалення бородавок у Львові проводять за допомогою лазерного видалення, електрокоагуляції, видалення бородавок рідким азотом.

Однак, на сьогодні найефективнішим та менш травматичним методом є кріодеструкція. Перевагою цього методу є висока ефективність лікування, яка є комфортною навіть для маленьких дітей. Ця процедура передбачає видалення бородавки за допомогою низьких температур, що викликають омертвіння тканин внаслідок глибокого заморожування. Для цього використовують традиційний газ – рідкий азот, а процедура триває від 10 до 30 секунд.

Результат

Після консультації дерматолога пацієнт зможе не тільки отримати точну діагностику новоутворення, але й варіанти подальшого лікування. В залежності від характеру бородавки спеціаліст порекомендує лазерне, азотне або електрокоагуляційне видалення. Крім того, лікар-дерматолог надасть консультаційні поради з приводу профілактики розповсюдження бородавок в майбутньому.

Клініка “НОВОDЕРМ” — це точна діагностика будь-якого новоутворення, комплексне лікування та видалення бородавок на сучасному обладнанні. Ми пропонуємо видалити бородавки у Львові з гарантією якості по доступній ціні.