Видалення новоутворів

Видалення новоутворів – це складний процес, який вимагає ретельного обстеження та складання індивідуального плану подальшого лікування та профілактики. Розрізняють доброякісні та злоякісні новоутворення. До доброякісних пухлин відносять папіломи, бородавки та невуси. Злоякісними новоутвореннями вважаються меланоми, базаліоми та плоскийклітинний рак.

Симптоматика зводиться до діагностики та визначення виду новоутворення. Важливо врахувати, що деякі захворювання можуть протікати абсолютно безсимптомно, як у випадку з меланомою. Інколи захворювання можуть супроводжуватися різного роду симптоми такими як: свербіння, почервоніння, а також больовими відчуттями. У будь-якому випадку, якщо ви помітили новоутворення на шкірі, яких раніше не було важливо негайно звернутися до лікаря.

Існує кілька методів видалення новоутворів, проте одними з найпопулярніших варіантів є лазерне видалення, радіохвильове видалення, електрокоагуляція та видалення пухлин рідким азотом. Кожний із цих методів має свої особливості та переваги, однак лікар-дерматолог індивідуально підбирає найефективніший метод ліквідації того чи іншого виду новоутворення.

Видалення за допомогою лазерних технологій рекомендується у випадку появи або стрімкого розповсюдження бородавок, папілом, кератом або лікування гемангіом.

Електрокоагуляцію і радіохвильове видалення варто обирати у випадку появи новоутворення великого розміру. У цьому випадку, процедура проводиться під місцевою анестезією та полягає у хірургічній коагуляції пухлини та прилеглої до неї тканини.

Процедура видалення доброякісних новоутворень лазерним методом, або за допомогою рідкого азоту не потребує госпіталізації, тому її можна провести в будь-який час, в залежності від величини утвору може проводитись курсом.

Результат

Результатом лазерного видалення новоутворень є відсутність рубців, тому така процедура на сьогодні є одним з найсучасніших та безболісних експрес-методів сучасної дерматології. У медичному центрі “НОВОDЕРМ” ви можете пройти швидку та комплексну діагностику на сучасному обладнані. Вже на основі цього, кваліфіковані лікарі нашої клініки подбають про безпечне і безболісне видалення новоутворення.