!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Видалення папілом

Папілома – це м’яке новоутворення, яке представлене у вигляді невеликого наросту шкіри. Для того, щоб виявити походження м’якої пухлини та запобігати її розповсюдженню в майбутньому варто проводити комплексну діагностику організму на наявність вірусу папіломи онкогенного ризику. Рання діагностика папіломавірусу виступає гарантом попередження розвитку онкологічних захворювань. Видалення папілом відбувається методом електрокоагуляції або кріодеструкції за допомогою лазерних технологій та не займає багато часу.

Коли це потрібно?

Причиною появи папілом може стати не тільки високий показник холестерину чи високий жировий обмін, але й довготривалий вплив УФ променів та порушення гормонального фону та спадковість. Рання діагностика та швидке видалення м’яких пухлин забезпечує збереження здоров’я пацієнта в майбутньому.

У випадку почервоніння, стрімкого зростання, розповсюдження або болючості папілом слід терміново звернутися до лікаря.

Який результат?

Після діагностики папіломи пацієнт отримає розгорнутий висновок від дерматолога та поради щодо подальшого лікування та профілактики м’яких пухлин. Після видалення апаратом пацієнт одразу помічає естетичний результат, який після проведеної процедури запобігає новому розповсюдженню папілом. Видалення папілом у Львові не потребує госпіталізації та не займає багато часу, тому замовити дану процедуру можна в будь-який зручний для пацієнта час. Як видалити папіломи з гарантією якості знають компетентні дерматологи клініки Новодерм.

Клініка Новодерм пропонує видалення папілом у Львові на сучасному обладнанні та тільки доступніціни. Для того, щоб записатися на діагностику та видалення папілом достатньо тільки зв’язатися з менеджерами нашої клініки або скористатися формою он-лайн замовлення послуги на нашому сайті.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38