Видалення папілом

Папілома – це м’яке новоутворення, яке представлене у вигляді невеликого наросту шкіри. Для того, щоб виявити походження м’якої пухлини та запобігати її розповсюдженню в майбутньому варто проводити комплексну діагностику організму на наявність вірусу папіломи онкогенного ризику. Рання діагностика папіломавірусу виступає гарантом попередження розвитку онкологічних захворювань. Видалення папілом відбувається методом електрокоагуляції або кріодеструкції за допомогою лазерних технологій та не займає багато часу.

Причиною появи папілом може стати не тільки високий показник холестерину чи високий жировий обмін, але й довготривалий вплив УФ променів та порушення гормонального фону та спадковість. Рання діагностика та швидке видалення м’яких пухлин забезпечує збереження здоров’я пацієнта в майбутньому.

У випадку почервоніння, стрімкого зростання, розповсюдження або болючості папілом слід терміново звернутися до лікаря.

Перш ніж розпочати лікування, важливо попередньо провести необхідну комплексну діагностику. Після цього, пацієнт отримає розгорнутий висновок від дерматолога та поради щодо подальшого лікування та профілактики м’яких пухлин, яке найбільш ефективно підійде для пацієнта. Для боротьби з вірусом папілом можуть бути застосовуватися різні методи, включаючи і загальну терапію. Однак, апаратне видалення папілом — це метод лікування, який дозволяє позбутися новоутворень швидко та назавжди.

Результат

Після видалення апаратом пацієнт одразу помічає естетичний результат, який після проведеної процедури запобігає новому розповсюдженню папілом. Видалення папілом Львів у МЦ “НОВОDЕРМ” – це гарантія вашого здоров’я. У нас ви зможете отримати комплексну діагностику, належну консультацію та найкраще лікування.