!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Видалення родимок – невусів

Видалення родимок – це складний процес, який вимагає високої кваліфікації лікаря-дерматолога та точної попередньої діагностики новоутворення. До основних методів видалення родимок відносять класичне хірургічне видалення, радіохвильову коагуляцію, а також усунення родимок за допомогою лазерних та радіохвильових технологій. Видалення родимок за допомогою технічної установки є сучасним способом вирішення будь-яких косметологічних завдань.

Коли це потрібно?

Пройти комплексну діагностику у лікаря дерматолога та обрати один з варіантів видалення родимок необхідно у випадку, якщо спостерігається:

  • Зміна розмірів родимки;
  • Зміна кольорового забарвлення;
  • Стрімке розповсюдження великої кількості родимок;
  • Болючі симптоми або кровотеча;
  • Зуд та почервоніння родимки та прилеглих до неї тканин.

У випадку появи вищезазначених симптомів або інших проявів хвороби слід терміново звернутися до лікаря.

Який результат?

Радіохвильова коагуляція відноситься до одних з найбільш безпечних методів усунення новоутворення без рубців та термічного ураження здорових тканин, спостерігається швидше загоєння. Крім того, під час процедури є відсутньою  кровотеча, завдяки чому пацієнт одразу по завершені радіохвильової коагуляції може повернутися в офіс чи додому.

 

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38