Естетична хірургія

Записи за темою: Естетична хірургія

Програма БЕЗКОШТОВНОГО лікування псоріазу у медичному центрі «Новодерм»

Читати далі

АЛЬТЕРА ТЕРАПІЯ

процедура глибокого омолодження обличчя, шиї та зони декольте на апараті мікросфокусірованного ультразвукового СМАС-ліфтингу

Читати далі

Хірургія стопи

У нашому медичному центрі “НОВОDЕРМ” ви можете довірити свої ніжки кваліфікованому лікарю хірургу, однією із його спеціалізацій є хірургія стопи.

Читати далі

Чи безпечні новоутвори на шкірі?

Постійний контроль за здоров’ям, вчасна діагностика та сучасні методи онкологічного лікування — ось запорука міцного здоров'я!

Читати далі

Нове тіло із естетичною хірургією

Сучасна естетична хірургія дозволяє покращити зовнішній вигляд обличчя і тіла з мінімальними ризиками і реабілітаційним періодом.

Читати далі

Хірургія кистей рук – що може сковувати ваші рухи

Завдання хірурга - максимально зберегти функції кисті і забезпечити якнайшвидше відновлення.

Читати далі

Гнійна хірургія: причини, прояви, лікування

Для розвитку гнійного запалення шкіри потрібна лише одна умова: щоб мікроб вступив у взаємодію з тілом людини. І якщо у більшості випадків імунна система з легкістю усуває загрозу, то такі фактори, як ослаблений імунітет, ушкодження шкірних покривів

Читати далі

Що таке інтимна пластика і чи потрібна вона тобі?

Вести здоровий спосіб життя, займатись спортом та правильно харчуватись стало трендом. Та без консультацій лікарів та планових профілактичних оглядів бути впевненою, що ти здорова важко. Особливо якщо це стосується інтимного здоров'я.

Читати далі

Інтимне одкровення

Сучасна молодь більш розкута, ніж попередні покоління. Як наслідок, молоді люди раніше починають статеве життя і частіше займаються сексом все з новими партнерами, збільшуючи ризик заразитися інфекційним захворюванням.

Читати далі

Інтимна краса

Що робить жінку Жінкою? Елегантне вбрання, стильна зачіска, доглянуте обличчя, витончена фігура? Звісно, все це дуже важливо. Втім, запорука такого простого-складного жіночого щастя - не зовні.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.