Консультація хірурга

Консультація хірурга – це комплексна діагностика наявності або відсутності хірургічних захворювань, які стали причиною поганого самопочуття. Консультація хірурга передбачає не тільки огляд та дослідження історії хвороби Пацієнта, але й комп’ютерну діагностику на професійному обладнанні. Після отримання даних, лікар хірург підтверджує або спростовує наявність захворювань та складає перелік рекомендацій або план подальшого лікування.

Консультація хірурга є необхідною у випадку перших ознак поганого самопочуття. До таких симптомів відноситься, як поява новоутворень на шкірі, виступаючі вени на ногах та збільшення лімфовузлів, так і відкриті та закриті травми, набряки та почервоніння на шкірі.

Крім того, термінова консультація лікаря хірурга є необхідною у випадку наявності домішків крові в калі або сечі, ущільнення в грудях та при постійних болях в животі. Якщо в Пацієнта помічається гнійний процес, який не піддається медикаментозному лікуванню, потрібна первинна консультація саме лікаря хірурга з подальшим направленням Пацієнта до вузькопрофільного експерта. Ватро пам’ятати, що своєчасне виявлення захворювання є гарантом швидкого одужання.

Результат

Результатом консультації хірурга є отримання точних даних про наявність або відсутність захворювання. В процесі проходження діагностики, Пацієнт отримує точні результати комп’ютерного дослідження, які допомагають скорегувати курс лікування з врахуванням індивідуальних особливостей Пацієнта.  Завдяки використанню інноваційного обладнання процес діагностики та отримання результатів не займають багато часу. Вже в день проходження консультації в хірурга Пацієнт може отримати результати огляду та заключення комп’ютерної діагностики.

Записатися на консультацію хірурга у Львові та пройти сучасну діагностику на новітньому обладнані Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами Медичного Центру «Новодерм».