Консультація хірурга

Консультація хірурга – це комплексна діагностика наявності або відсутності хірургічних захворювань, які стали причиною поганого самопочуття. Консультація хірурга передбачає не тільки огляд та дослідження історії хвороби Пацієнта, але й комп’ютерну діагностику на професійному обладнанні. Після отримання даних, лікар хірург підтверджує або спростовує наявність захворювань та складає перелік рекомендацій або план подальшого лікування.

Консультація хірурга є необхідною у випадку перших ознак поганого самопочуття. До таких симптомів відноситься, як поява новоутворень на шкірі, виступаючі вени на ногах та збільшення лімфовузлів, так і відкриті та закриті травми, набряки та почервоніння на шкірі.

Крім того, термінова консультація лікаря хірурга є необхідною у випадку наявності домішків крові в калі або сечі, ущільнення в грудях та при постійних болях в животі. Якщо в Пацієнта помічається гнійний процес, який не піддається медикаментозному лікуванню, потрібна первинна консультація саме лікаря хірурга з подальшим направленням Пацієнта до вузькопрофільного експерта. Ватро пам’ятати, що своєчасне виявлення захворювання є гарантом швидкого одужання.

Результат

Результатом консультації хірурга є отримання точних даних про наявність або відсутність захворювання. В процесі проходження діагностики, Пацієнт отримує точні результати комп’ютерного дослідження, які допомагають скорегувати курс лікування з врахуванням індивідуальних особливостей Пацієнта.  Завдяки використанню інноваційного обладнання процес діагностики та отримання результатів не займають багато часу. Вже в день проходження консультації в хірурга Пацієнт може отримати результати огляду та заключення комп’ютерної діагностики.

Записатися на консультацію хірурга у Львові та пройти сучасну діагностику на новітньому обладнані Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами Медичного Центру «Новодерм».

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38