Лазерний ліполіз

Лазерний ліполіз (Smart Lipo)– це сучасний та інноваційний метод моделювання фігури та обличчя. Дана процедура проводиться на італійському апараті SmartLipo, який дозволяє ліквідувати жирові відкладення з проблемних частин тіла, а також з обличчя. Завдяки лазерному обробленню проблемної зони, відбувається руйнування жирових клітин, активація синтезу колагену, коагуляція судин та покращення пружності шкіри.

Причини

Головною причиною, чому пацієнти звертаються до процедури лазерного ліполізу – зменшення локалізованих жирових відкладень на тілі та обличчі. Основним завданням процедури є швидка ліквідація целюліту та надлишку жирових відкладень. Крім того, лазерний ліполіз застосовується при лікуванні гіпергідрозу (підвищена пітливість), псевдогінекомастії та для видалення ліпом (жировиків).

Лазерний ліполіз дозволяє обробити ділянки тіла, які не підлягають класичній ліпосакції. Таким зонами є внутрішня частина рук, зони над та під колінами, верхня частина живота, підборіддя та щоки.

Методи лікування

Особливістю процедури є можливість корекції будь-якої зони тіла без потреби госпіталізації пацієнта.

Процедура Smart Lipo відбувається шляхом передачі лазерного променя через мікроканюлю з оптичним волокном. В результаті відбувається механічне та термічне руйнування мембран жирових клітин. Крім цього, відбувається стимуляція синтезу колагену і підтягнення шкіри.

Результат

Результатом проведення процедури лазерного ліполізу є створення стрункої фігури, позбавлення другого підборіддя та великих щік. Крім того, саме завдяки лазерній ліпосакції можна змоделювати фігуру та залучити лазер виключно на проблемні зони. Окрім позбавлення жирових відкладень, після проведення лазерного ліполізу, в зоні лазерного оброблення формується колагеновий каркас, який створює ефект підтягування. Додатковою перевагою від проведення процедури є фотостимулюючий ефект та покращення тонусу шкіри.

Сучасне обладнання, лазерний апарат нового покоління та професіоналізм лікарів МЦ “НОВОDЕРМ” у Львові дозволять швидко створити тіло своєї мрії.