Ліпофілінг - це введення власного жиру в тканини з метою збільшення їхнього об’єму. Клітини підшкірної жирової тканини є універсальним і найбільш безпечним філером (тканинним наповнювачем), а власний жир не викликає алергічних реакцій. Жирова тканина для пересадки забирається з тих ділянок тіла, де знаходиться її надлишок, а додатковим бонусом є коригування проблемних частини тіла.

Причини

Головні показання для процедури:
1. Ліпофілінг виконується на обличчі з метою усунення вікових змін – розгладження глибоких зморшок, складок і заломів шкіри, заповнення об’єму вилиць. А також, для корекції форми губ та відновлення симетричності обличчя.
2. Ліпофілінг рук вважається найкращою процедурою для омолодження та ліквідації вікових змін на руках.
3. Ліпофілінг молочних залоз застосовується при необхідності збільшити обсяг бюста не більше ніж на один розмір чи скорегувати незначну асиметрію грудей.
4. Ліпофілінг гомілки дозволяє приховати зайву худорлявість ніг та скорегувати асиметрію гомілок.
5. Ліпофілінг сідниць застосовується в тих випадках, коли їх розмір, на думку пацієнтки, недостатньо великий або форма далека від ідеалу.

Методи лікування

Зазвичай процедура проводиться під місцевою анестезією. Жирову тканину беруть з тих ділянок, де її надлишок та частин тіла, які потребують корекції. Введення жирової тканини у нове місце здійснюється за допомогою ін’єкцій, тому можна не хвилюватися про появу рубців і шрамів.

Реабілітація
В післяопераційному періоді можуть спостерігатися набряки і синці в місці введення жиру. Проте, ніякого спеціального лікування вони не вимагають, оскільки через кілька днів набряк спадає, а синці починають поступово бліднути.

Після цього, лікар призначає обмеження щодо певних видів процедур, які можуть негативно вплинути на ділянки, де проводився ліпофілінг:
-теплові процедури: компреси, лазня, сауна;
-масаж цих ділянок, грубі дотики до обличчя під час виконання гігієнічних процедур;
-інтенсивні заняття спортом або виконання важкої фізичної роботи;
-куріння.

Результат

Швидкі та якісні результати вже на другий день після процедури. Проте, зважитись на процедуру ліпофілінгу варто лише у МЦ “НОВОDЕРМ”. Сучасне обладнання, турботливі та кваліфіковані лікарі, індивідуальний підхід – все це ми гарантуємо. Бути досконалою так просто з клінікою “НОВОDЕРМ”.