Ліпомоделювання і ліпоскульптура тіла

Ліпомоделювання/ліпоскульптура тіла - це метод корекції контурів тіла шляхом забору і перерозподілу жирових клітин з «проблемних зон» в ті ділянках тіла, де є їх нестача (наприклад, груди, сідниці). А також це відтворення атлетичного м’язового рельєфу, підкреслення талії і кубиків пресу.

Причини

Нерідко жінки після досягнення певного віку або після вагітності відзначають, що на талії, стегнах і сідницях з’явилися надлишкові відкладення, позбутися яких ніяк не виходить. Якщо жирова клітковина відкладається в так званих «депо», то позбутися її за допомогою інтенсивних фізичних вправ і дієт, на жаль, практично неможливо.

Перетворити і вдосконалити своє тіло, повернути йому підтягнуту, струнку і спортивну форму можливо за допомогою ліпоскульптури. Більш того, відомо, що серед жирових клітин є і містять стовбурові клітини, які запускають процес регенерації тканин, стимулюють вироблення фібробластів, волокон колагену і еластину, сприяють омолодженню і розгладженню зморшок.

Методи лікування

Операція може бути проведена як під місцевою, так і під загальною анестезією, і проходить в три етапи:
1. Забір жирової тканини з «проблемних зон»;
2. Очищення жиру від крові і домішок.
3. Введення жиру і створення красивого рельєфу тіла

Повернутися до звичного ритму життя можна вже через 2-3 дні. Після операції важливо носити спеціальну компресійну білизну протягом 2-4 тижнів. Для збереження результату рекомендовано вести здоровий спосіб життя.

Результат

Струнке та рельєфне тіло – це те, про що ви мрієте. Довірте це професіоналам, кваліфікованим лікарям МЦ “НОВОDЕРМ”. Наша клініка – це якісний сервіс, гарантований результат, сучасне обладнання і доступні ціни. Позбудьтеся “проблемних зон” швидко і назавжди!