Ліпомоделювання і ліпоскульптура тіла

Ліпомоделювання/ліпоскульптура тіла - це метод корекції контурів тіла шляхом забору і перерозподілу жирових клітин з «проблемних зон» в ті ділянках тіла, де є їх нестача (наприклад, груди, сідниці). А також це відтворення атлетичного м’язового рельєфу, підкреслення талії і кубиків пресу.

Причини

Нерідко жінки після досягнення певного віку або після вагітності відзначають, що на талії, стегнах і сідницях з’явилися надлишкові відкладення, позбутися яких ніяк не виходить. Якщо жирова клітковина відкладається в так званих «депо», то позбутися її за допомогою інтенсивних фізичних вправ і дієт, на жаль, практично неможливо.

Перетворити і вдосконалити своє тіло, повернути йому підтягнуту, струнку і спортивну форму можливо за допомогою ліпоскульптури. Більш того, відомо, що серед жирових клітин є і містять стовбурові клітини, які запускають процес регенерації тканин, стимулюють вироблення фібробластів, волокон колагену і еластину, сприяють омолодженню і розгладженню зморшок.

Методи лікування

Операція може бути проведена як під місцевою, так і під загальною анестезією, і проходить в три етапи:
1. Забір жирової тканини з «проблемних зон»;
2. Очищення жиру від крові і домішок.
3. Введення жиру і створення красивого рельєфу тіла

Повернутися до звичного ритму життя можна вже через 2-3 дні. Після операції важливо носити спеціальну компресійну білизну протягом 2-4 тижнів. Для збереження результату рекомендовано вести здоровий спосіб життя.

Результат

Струнке та рельєфне тіло – це те, про що ви мрієте. Довірте це професіоналам, кваліфікованим лікарям МЦ “НОВОDЕРМ”. Наша клініка – це якісний сервіс, гарантований результат, сучасне обладнання і доступні ціни. Позбудьтеся “проблемних зон” швидко і назавжди!

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38