Корекція обличчя та підборіддя

Надлишок жиру в певних ділянках на обличчі і шиї - це далеко не завжди результат набору зайвих кілограмів. У деяких людей така будова від природи, а у когось з віком. І усунути такі недосконалості неможливо за допомогою дієт.

Причини

Яскраво виражені вилиці та витонченість рис обличчя – саме це є головною причиною корекції обличчя та щік.
Головною проблемою є надлишок жиру у лицевій частині голови. Ця процедура призначена для того, щоб надати обличчю чітких контурів у ділянках вилиць та бороди.

Методи лікування

На сьогодні найдієвішим методом корекції обличчя та підборіддя є лазерний ліполіз в поєднанні з ліпосакцією. Ця процедура передбачає видалення зайвого шару жиру та підтягнення шкіри обличчя зсередини. Абсолютно нешкідлива процедура, яка не залишає ніяких слідів втручання і забезпечує «молодий» вигляд обличчя.

Післяопераційний період
Перших 7-10 днів на обличчі будуть зберігатися синці і набряклість, які поступово зійдуть. Варто виключити з раціону продукти, що затримують рідину в організмі, і алкоголь. У перший місяць після процедури рекомендується виключити СПА- процедури, солярій, сауну, а також обмежити фізичні навантаження.

Результат

Красиве обличчя з чіткими підтягнутими контурами та симетричними лініями – це ефект вдалої корекції обличчя та підборіддя. Саме такий результат можна отримати у МЦ “НОВОDЕРМ” Львів. Професіоналізм наших хірургів, новітнє обладнання, якісний сервіс та доступні ціни, переконають вас звернутися у клініку “НОВОDЕРМ”.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38