Корекція обличчя та підборіддя

Надлишок жиру в певних ділянках на обличчі і шиї - це далеко не завжди результат набору зайвих кілограмів. У деяких людей така будова від природи, а у когось з віком. І усунути такі недосконалості неможливо за допомогою дієт.

Причини

Яскраво виражені вилиці та витонченість рис обличчя – саме це є головною причиною корекції обличчя та щік.
Головною проблемою є надлишок жиру у лицевій частині голови. Ця процедура призначена для того, щоб надати обличчю чітких контурів у ділянках вилиць та бороди.

Методи лікування

На сьогодні найдієвішим методом корекції обличчя та підборіддя є лазерний ліполіз в поєднанні з ліпосакцією. Ця процедура передбачає видалення зайвого шару жиру та підтягнення шкіри обличчя зсередини. Абсолютно нешкідлива процедура, яка не залишає ніяких слідів втручання і забезпечує «молодий» вигляд обличчя.

Післяопераційний період
Перших 7-10 днів на обличчі будуть зберігатися синці і набряклість, які поступово зійдуть. Варто виключити з раціону продукти, що затримують рідину в організмі, і алкоголь. У перший місяць після процедури рекомендується виключити СПА- процедури, солярій, сауну, а також обмежити фізичні навантаження.

Результат

Красиве обличчя з чіткими підтягнутими контурами та симетричними лініями – це ефект вдалої корекції обличчя та підборіддя. Саме такий результат можна отримати у МЦ “НОВОDЕРМ” Львів. Професіоналізм наших хірургів, новітнє обладнання, якісний сервіс та доступні ціни, переконають вас звернутися у клініку “НОВОDЕРМ”.