Корекція повік (блефаропластика)

Блефаропластика - загальна назва хірургічних втручань на верхніх і нижніх повіках. У багатьох людей з віком з’являються такі зміни як: важкий погляд, «мішки» під очима, зморшки навколо очей.

Причини

Показання до операції на повіках:

· «Втомлений» погляд є найбільш поширеною причиною. Мішки під очима створюють погляд виснаженим і втомленим навіть у молодих людей.
· Невдоволеність розрізом очей. Це може бути через вікові опущення кутиків очей або бажання змінити характерний східний розріз на європейський або навпаки.
· Звуження поля зору через виражене нависання верхньої повіки.
· Вроджена або набута асиметрія.

Методи лікування

Завдяки операції видаляється надлишок зайвої шкіри і жирової тканини, а також правильно розподіляються тканин по «молодому» типу для забезпечення підтримки м’язів і зв’язок. Для кожного виду проводиться різна операційна методика:
· При пластиці верхніх повік розріз проводиться в межах природної складки. Це дозволяє зробити необхідні маніпуляції з жировими пакетами і м’язами, а шов залишається абсолютно непомітним.
· При пластиці нижніх повік розріз робиться нижче лінії росту вій. Цей доступ дозволяє видалити або перемістити жирову тканину і прибрати надлишок шкіри.
· Трансконьюнктивальний доступ проводиться на слизовій з внутрішньої сторони нижньої повіки. Техніка дозволяє видалити або перерозподілити жирову тканину без розрізів на шкірі.

Післяопераційний період
Виписка можлива в день операції. Синці та набряк зазвичай зникають через 4-6 днів. Шви знімаються через 6-7 днів після операції.

Результат

У медичному центрі “НОВОDЕРМ” ви отримаєте бажаний результат, про який давно мріяли. Адже у нас сучасне обладнання та кваліфіковані хірурги, які успішно проведуть корекцію повік у Львові, щоб ваш погляд знов став виразним та чітким.