Корекція повік (блефаропластика)

Блефаропластика - загальна назва хірургічних втручань на верхніх і нижніх повіках. У багатьох людей з віком з’являються такі зміни як: важкий погляд, «мішки» під очима, зморшки навколо очей.

Причини

Показання до операції на повіках:

· «Втомлений» погляд є найбільш поширеною причиною. Мішки під очима створюють погляд виснаженим і втомленим навіть у молодих людей.
· Невдоволеність розрізом очей. Це може бути через вікові опущення кутиків очей або бажання змінити характерний східний розріз на європейський або навпаки.
· Звуження поля зору через виражене нависання верхньої повіки.
· Вроджена або набута асиметрія.

Методи лікування

Завдяки операції видаляється надлишок зайвої шкіри і жирової тканини, а також правильно розподіляються тканин по «молодому» типу для забезпечення підтримки м’язів і зв’язок. Для кожного виду проводиться різна операційна методика:
· При пластиці верхніх повік розріз проводиться в межах природної складки. Це дозволяє зробити необхідні маніпуляції з жировими пакетами і м’язами, а шов залишається абсолютно непомітним.
· При пластиці нижніх повік розріз робиться нижче лінії росту вій. Цей доступ дозволяє видалити або перемістити жирову тканину і прибрати надлишок шкіри.
· Трансконьюнктивальний доступ проводиться на слизовій з внутрішньої сторони нижньої повіки. Техніка дозволяє видалити або перерозподілити жирову тканину без розрізів на шкірі.

Післяопераційний період
Виписка можлива в день операції. Синці та набряк зазвичай зникають через 4-6 днів. Шви знімаються через 6-7 днів після операції.

Результат

У медичному центрі “НОВОDЕРМ” ви отримаєте бажаний результат, про який давно мріяли. Адже у нас сучасне обладнання та кваліфіковані хірурги, які успішно проведуть корекцію повік у Львові, щоб ваш погляд знов став виразним та чітким.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38