Корекція вух

Отопластика - це хірургічне втручання, яке дозволяє поліпшити форму, змінити розмір вушних раковин та усунути клаповухість. Також можна виправити наслідки травм і вроджені деформації, відновити відсутню частину вушної раковини.

Причини

Естетична хірургія спрямована на виправлення зовнішніх дефектів, деформацій та корекції тканин. Тому, пластика вушних раковин теж має показання для її проведення.
Головними показаннями для проведення операції є:
– асиметрія вух
– клаповухість
– травми та деформації вушних раковин
– незадоволеність зовнішнього вигляду.

Отопластику можна проводити у будь-якому віці, однак для дітей віком до 5 років не рекомендується. Це пов’язано з тим, що хрящова тканина у дітей є занадто м’якою щоб витримати шви.

Методи лікування

Пластика вух виконується під місцевою або внутрішньовенною анестезією. Розріз робиться по задній поверхні вушної раковини, так що рубець буде абсолютно непомітний.
Під час операції накладається пов’язка на вуха, яку необхідно носити протягом перших 3-4 днів. Пацієнт може йти додому вже через 1,5-2 години після операції.

Результат

Дозвольте подобатись собі, і саме корекція вушної раковини може надати впевненості в собі. Швидкий та якісний ефект вам гарантують у МЦ “НОВОDЕРМ”. Фахові хірурги, сучасне обладнання, індивідуальний підхід – є запорукою бажаного результату.