СО2-лазерне омолодження обличчя

Лазерне омолодження – це сучасний та безпечний метод усунення недоліків шкіри та будь-яких проявів старіння, спрямований на відновлення зовнішнього вигляду шкіри. За допомогою цієї процедури можна підвищити тонус та покращити колір обличчя.

Причини

Лазерне омолодження рекомендується при наявності у пацієнта пігментних плям, фотостаріння, хроностаріння, розширених пор, а також при вікових змінах обличчя. Також, ця процедура буде ефективною, якщо у Вас нерівний колір обличчя та проблемна шкіра.

Окрім обличчя, лазерне омолодження рекомендується при наявних змінах шкіри рук, шиї та зони декольте.

Методи лікування

Під час процедури використовується місцеве знеболення шляхом накладання анестетичних кремів, що є практично безболісним та безпечним для здоров’я пацієнта.
Лазерне омолодження обличчя проводимо за допомогою новітнього апарату SmartXider Dot2, який дозволяє швидко усунути вікові зміни обличчя.

Процедура лазерного омолодження відбувається шляхом впливу на шкіру імпульсів лазерних променів, завдяки чому досягається швидке усунення мімічних або вікових зморшок та рубців, покращення кольору обличчя. Процедура не передбачає реабілітації та не займає багато часу.

Результат

Результатом лазерного омолодження є здорова та пружна шкіра обличчя, рук або шиї. Вже після першої процедури досягаються перші вражаючі зміни. Саме лазерне омолодження відноситься до найефективніших методів усунення навіть дуже глибоких вікових зморшок. Таким чином, за допомогою лазерних технологій можна швидко та безпечно відновити власну вроду та молодість.

Чому лазерне омолодження треба проводити у МЦ “НОВОDЕРМ”? Тут сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі, дбайливе ставлення до кожного пацієнта, гарантія якісного результату і, звичайно, доступна ціна на процедуру.