Хірургічне видалення

Рубець - це ознака загоєння тканин, що формується після травм чи операцій. Такий дефект, нерідко негативно впливає на зовнішній вигляд, а й інколи, завдає психологічного дискомфорту. Щоб мінімізувати розміри широких та масивних рубців застосовують хірургічне втручання.

Симптоми

Головними причинами, які спонукають видалити рубець є:
– неестетичний вигляд на відкритих ділянках тіла;
– обмеженість рухливості тканин, утворення контрактури;
– психологічний аспект.

Методи лікування

Головною перевагою цього методу є те, що всього за один сеанс процедури усуваються або робляться максимально непомітними будь-які рубці на шкірі. Рубець видаляється таким чином, щоб краї рани зіставлялися точно і лінійно. В результаті залишається тонка смужка, яка з часом блідне. Якщо рубець великий за площею, то необхідно провести шкірну пластику з аутотрансплантацією шкіри зі здорової ділянки тіла.

Після операції пацієнт відразу може піти додому. Для кращого загоєння 2-3 тижні після операції потрібно відмовитися від істотних фізичних навантажень, водних процедур та відвідування сауни та солярію.

Результат

Результат вас приємно здивує вже на другий день після операції. Будь-який дискомфорт, пов’язаний з цим, зникне після повного одужання. Зважитись на цю процедуру можна під керівництвом досвідчених та компетентних хірургів МЦ “НОВОДЕРМ” у Львові. У нас, ви гарантовано отримаєте якісний сервіс, дивовижний результат та індивідуальний підхід.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38