Хірургічне видалення

Рубець - це ознака загоєння тканин, що формується після травм чи операцій. Такий дефект, нерідко негативно впливає на зовнішній вигляд, а й інколи, завдає психологічного дискомфорту. Щоб мінімізувати розміри широких та масивних рубців застосовують хірургічне втручання.

Симптоми

Головними причинами, які спонукають видалити рубець є:
– неестетичний вигляд на відкритих ділянках тіла;
– обмеженість рухливості тканин, утворення контрактури;
– психологічний аспект.

Методи лікування

Головною перевагою цього методу є те, що всього за один сеанс процедури усуваються або робляться максимально непомітними будь-які рубці на шкірі. Рубець видаляється таким чином, щоб краї рани зіставлялися точно і лінійно. В результаті залишається тонка смужка, яка з часом блідне. Якщо рубець великий за площею, то необхідно провести шкірну пластику з аутотрансплантацією шкіри зі здорової ділянки тіла.

Після операції пацієнт відразу може піти додому. Для кращого загоєння 2-3 тижні після операції потрібно відмовитися від істотних фізичних навантажень, водних процедур та відвідування сауни та солярію.

Результат

Результат вас приємно здивує вже на другий день після операції. Будь-який дискомфорт, пов’язаний з цим, зникне після повного одужання. Зважитись на цю процедуру можна під керівництвом досвідчених та компетентних хірургів МЦ “НОВОДЕРМ” у Львові. У нас, ви гарантовано отримаєте якісний сервіс, дивовижний результат та індивідуальний підхід.