Ін’єкції в рубець

Ін’єкційна терапія рубців - це лікування запальних процесів шкіри за допомогою гормональних препаратів. Найчастіше застосовується для келоїдних рубців.

Кому це підходить

Ця терапія має безліч позитивних результатів, основним завданням якої, є згладжування рельєфу і зменшення рубцевої тканини, а також, зменшення ймовірної атрофії епідермісу. Окрім того, проходять такі неприємні відчуття, як печіння, свербіж та дискомфорт в ділянці рубця.

Методи лікування

В рубець вводяться кортикостероїдні гормони (Кеналог, Дипроспан), які гальмують процеси росту рубця. В результаті рубець зменшується в розмірах, згладжується до рівня шкіри.

Ін’єкційна терапія проводиться з періодичністю 1 раз в 2-4 тижні до отримання хорошого косметичного результату. Дана процедура не вимагає анестезії, так як є абсолютно безболісною. Відразу після процедури пацієнт може повертатись додому. Перші 2 дні рекомендовано протирати ділянку рубця антисептичними спиртовими розчинами та обмежити відвідування водних процедур.

Результат

Зменшення ороговілості рубця та зняття неприємного дискомфорту (свербіж, печіння), є позитивним результатом лікування ін’єкційної терапії. Її можна проводити лише під наглядом компетентних лікарів, адже тут важливо усе: дозування, перебіг лікування, індивідуальні фактори пацієнта. У МЦ “НОВОDЕРМ” зібрана команда досвідчених лікарів-дерматологів, які допоможуть впоратися з проблемою рубців швидко і надовго.