Ін’єкції в рубець

Ін’єкційна терапія рубців - це лікування запальних процесів шкіри за допомогою гормональних препаратів. Найчастіше застосовується для келоїдних рубців.

Кому це підходить

Ця терапія має безліч позитивних результатів, основним завданням якої, є згладжування рельєфу і зменшення рубцевої тканини, а також, зменшення ймовірної атрофії епідермісу. Окрім того, проходять такі неприємні відчуття, як печіння, свербіж та дискомфорт в ділянці рубця.

Методи лікування

В рубець вводяться кортикостероїдні гормони (Кеналог, Дипроспан), які гальмують процеси росту рубця. В результаті рубець зменшується в розмірах, згладжується до рівня шкіри.

Ін’єкційна терапія проводиться з періодичністю 1 раз в 2-4 тижні до отримання хорошого косметичного результату. Дана процедура не вимагає анестезії, так як є абсолютно безболісною. Відразу після процедури пацієнт може повертатись додому. Перші 2 дні рекомендовано протирати ділянку рубця антисептичними спиртовими розчинами та обмежити відвідування водних процедур.

Результат

Зменшення ороговілості рубця та зняття неприємного дискомфорту (свербіж, печіння), є позитивним результатом лікування ін’єкційної терапії. Її можна проводити лише під наглядом компетентних лікарів, адже тут важливо усе: дозування, перебіг лікування, індивідуальні фактори пацієнта. У МЦ “НОВОDЕРМ” зібрана команда досвідчених лікарів-дерматологів, які допоможуть впоратися з проблемою рубців швидко і надовго.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38